REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Stálice v oblasti pánského spodního prádla

I když zažívá výroba a vývoj pánského spodního prádla mnoho inovací, jsou zde osvědčené střihy a kousky, které nikdy neztratí na popularitě. Záleží samozřejmě i na kvalitě materiálu a ušití, ale některé typy prádla budou vždy sázkou na jistotu. Asi každý muž má ve svém šatníku nějaké trenýrky. Nosí se pohodlně doma i na běžné nošení. Přiléhavější variantou prádla jsou pánské boxerky, oblíbené zejména u mladších mužů a pěknou a vypracovanou postavou, kterou zdůrazní, ale nejen u nich. Někteří muži naopak nedají dopustit na slipy. Zkrátka každý nosí to, co je mu příjemné.

Moderní trenky a slipy

Klasické spodní prádlo asi nikdy nebude utlačeno inovacemi, vždy zde bude mít své místo. Ovšem dnes se nevyhneme téměř explozi nových nápadů, střihů a materiálů. Výběr je opravdu obrovský, můžete mít trenky v různých barvách, z materiálů, na jaké si vzpomenete, různých střihů a délek. Co třeba pánské boxerky z funkčního materiálu, vhodné na sport, nebo naopak saténové trenýrky s veselými obrázky?  Nové nápady a technologie posouvají výrobu spodního prádla pro muže i pro ženy o kus dále. Ať jste žena nebo muž, můžete si obléct téměř cokoliv, co máte rádi a co je vám na těle příjemné.

Pánská tanga a dámské trenky?

Dnes není nic nemožné. I ženy nosí trenky, vždyť jsou tak pohodlné! Kupit se dá upravená verze tohoto původně ryze pánského kousku spodního prádla. Vybrat si můžete volné dámské trenýrky nebo i dámské přiléhavější boxerky. A kam je nosit? Kam chcete. Na spaní, na doma, i jako běžné spodní prádlo. V zimě prádlo s nohavičkami více zahřeje. A naopak, tanga už nejsou pouze doménou žen. Jde o plnohodnotné spodní prádlo pro muže. C o třeba jednou vyzkoušet místo pánských trenek tanga nebo jocksy? Možná budete příjemně překvapeni, jak mohou být pohodlné.

Comments are closed.

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde