REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Který obchod s bazénovou chemií je nejlepší?

Pravidelně se scházím s přáteli na posezení na zahrádce, grilování či koupání v zahradním bazénu. Minulý víkend jsme zakotvili na mé zahradě. Přátelé chválili můj čistý bazén a zanedlouho se rozvinula zajímavá debata na téma „údržba bazénu“. Začali jsme se trumfovat, kdo z nás nakupuje v nejlepším obchodě s bazénovou chemií a příslušenstvím k bazénům.

 

Přátelé nejprve mysleli, že já jako „křehká žena“ těmto věcem moc nerozumím. Když jsem prohlásila, že bazénové příslušenství a chemii do bazénu nakupuji výhradně v internetovém obchodě Bazénová chemie Praha, o němž zatím nikdo z nich neslyšel, jen se ušklíbali. „Kamennému“ obchodu se prý žádný e-shop nemůže rovnat. Jeden přes druhého chválili ten svůj obchod, že jen u nich je k dostání nejlepší chlorová chemie, jiný zase vychvaloval tablety do bazénu ze svého obchodu, s nimiž je prý úprava pH v bazénu hračka, u jiného zas je k dostání nejlepší bazénový plovák, zazimovač a bazénové plachty.

 

Když jsem se jich zeptala na výrobce oněch přípravků do bazénu, buď nevěděli, nebo tvrdili, že jsou sice z Číny, ale prý docela ujdou. Tomu jsem se jen smála. Já mám totiž zkušenosti s obchodem Bazénová chemie Praha, který prodává výhradně české zboží, žádné „no name“ výrobky. Zde je kvalita zaručena, zatím si nemůžu na nic stěžovat.

 

Navíc jsem v tom svém obchodě nakoupila veškeré příslušenství k bazénu. Bazénový vysavač, bazénový kartáč, síťku, filtraci do bazénu, filtrační písek. A mohla bych pokračovat dál. Proto mám tak křišťálově čistou vodu v bazénu, prohlásila jsem.

 

V očích přátel jsem viděla, že jsem na ně udělala dojem. Odkud prý mám tak dobré znalosti o údržbě bazénu? Tu jsem vytáhla svůj hlavní trumf. Zapnula jsem notebook a ukázala jim internetové stránky svého obchodu Bazénová chemie Praha. Z nepřeberného množství článků a návodů jsem se dozvěděla vše o tom, jak se starat o bazén. A pokud jsem si někdy nevěděla rady, zavolala jsem Seňoru Chloritovi do e-shopu a ten mi vše ochotně vysvětlil a poradil.

 

Co dodat? Snad jen to, že vítězem naší malé pře u bazénu jsem se stala jednoznačně já. A malé tajemství na závěr – mí přátelé už také nakupují pouze v obchodě Bazénová chemie Praha. Všichni do jednoho.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat