REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Využijte privatizaci pro výhodný prodej bytu.

Žijete v městském bytě a naskytla se Vám možnost privatizace? Přemýšlíte o tom, jestli odkup bytu od města uskutečnit? V zásadě existují dvě varianty. Privatizace bytu pro účely vlastního bydlení a privatizace pro následný prodej bytu se ziskem.

V první řadě samozřejmě záleží na tom, jestli jste na bytu existenčně závislí. V takovém případě je jasnou volbou odkup pro účely dalšího bydlení. Jestli se ale bez bytu obejdete, pohlížejte na privatizaci jako na šanci výhodně investovat. Můžete totiž během velmi krátké doby dosáhnout poměrně slušného zisku.
Celý proces privatizace bytu je de facto stejná záležitost, jako běžný nákup nemovitostí. Také obnáší velké množství dokumentů a hodiny jednání s úřady, bankou, katastrem nemovitostí apod. Při běžném pracovním vytížení poměrně náročná věc. Pokud jste se navíc rozhodli pro okamžitý prodej bytu, objem nezbytných procedur se téměř zdvojnásobí. Do toho ještě budete muset hledat kupce a byt prodat výhodně. Základní problém pak spočívá v tom, jak to celé zvládnout bez chyby, protože jediný omyl může celý proces zbrzdit. Nejlepším řešením v takovém případě je svěřit se do rukou profesionálů, kteří za Vás vše zařídí. Tyto služby poskytuje například společnost Edox Reality.
Váš osobní makléř za Vás vyřídí veškeré nezbytnosti pro úspěšný průběh privatizace bytu a zároveň zajistí výhodný prodej. Převezme komunikaci s bankami, úřady, katastrem nemovitostí, popřípadě i s exekutorem.
Pokud budete mít potíže s výší ceny privatizace, Edox Reality Vám pomůže, popřípadě vyrovná dluh na nájemném. Vám tedy odpadnou veškeré starosti a během několika dnů od úspěšné privatizace můžete znát kupce. Cenu Vám navrhne opět Váš osobní makléř, stejně jako vhodnou obchodní strategii. Celý proces privatizace a následný prodej tak proběhnou velmi rychle a na úrovni.

Pokud jste do této chvíle měli o využití privatizace bytu pochybnosti, teď se do ní můžete bez starostí pustit.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat