REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Masáže

Ulevit od každodenního stresu, načerpat nové síly, získat duševní pohodu. Můžete si zajít do sauny, posedět s přáteli, ale také zkusit něco nového – například masáž. Nechte se hýčkat rukama specialistů, kteří vědí, jak na to. Prvotřídní oleje a balzámy mají kladný vliv na zdraví fyzické i duševní, navíc si můžete u nás vybrat z celkem sedmi druhů masáží – a poznáte tak, že vlastně není pravda, když se říká, že masáž jako masáž – je to úplně zavádějící tvrzení, obvykle od někoho, kdo ještě na masérském stole opravdu nebyl.

Vyzkoušejte nejrůznější způsoby relaxace

Pokud chcete pročistit vnitřní orgány nebo máte problémy psychického rázu, zkuste třeba Awakening terapii. Každý, kdo už někdy přišel s tímto tématem do kontaktu, jistě zná slovo Ayurvéda. Masáž založená na těchto principech posílí imunitu, zmírní stres a případnou bolest, prostě uvede celý organismus do stavu blažené harmonie. Jemná masáž za použití přírodních olejů je prostě úžasná, klidně ji zkuste takříkajíc na vlastní kůži!

Kdo by nechtěl si občas dopřát pocit, že leží pod slunečníkem ve městě Honolulu? Prostě připadat si jako na Havajských ostrovech. Za tónů podmanivé a uklidňující hudby se ale můžete nechat masírovat a dopřát si pocit, že v tomto tropickém ráji opravdu jste. Havajská masáž Lomi Lomi je také opravdu prvotřídní zážitek!

Vyberete si z množství opravdu výborných masáží

Masáže se ale dělají s úspěchem po celém světě, tak proč nevyzkoušet třeba švédskou klasiku od Pira Henrika Linga? Naprosté uvolnění svalstva celého těla za to jistě stojí. Mezi další možnosti, které u nás máte, patří třeba reflexní masáž. Jistě víte, že každá oblast chodidla má reflexní zónu, která má účinek na určitou část těla – přesně toho reflexologie využívá. Čínská tradice a šikovné ruce maséra – to je extáze jména Tuina masáž, která uvolní pocuchané nervy i svalstvo celého těla. Zkusit pak můžete ještě masáž Point, po níž se budete cítit, jako byste se znovu narodili. A cena za masáže Brno? Rozhodně nepřesáhne hodnotu dobré večeře s partnerem v nějaké restauraci.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat