REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Plánujete svůj velký den „D“?

Rozhodli jste se změnit svůj dosavadní život v páru? Chcete uzavřít manželství a samozřejmě chcete, aby tento významný den byl pro Vás jedinečný a originální? Především mnoho žen má různé nápady a sny, které by chtěly při svém vdávání realizovat. Některé chtějí krásné princeznovské sněhobílé šaty, některé chtějí originální svatební šaty a některé chtějí svatební šaty nejrůznějších barev.

Ať už se jedná o svatby v Praze nebo svatby v Hradci Králové, vždy chtějí mít svatebčané vše na blízku a všechny problémy vyřešené dopředu. Pokud hledáte místo, kde se odehrávají svatby východní Čechy, máme pro Vás dobrý tip.

Mokrá i suchá varianta

Velmi pěkné, malebné a oblíbené místo je zámek Chlumec nad Cidlinou. Je zde několik míst, kde může Vaše svatba probíhat. Je jen na Vás, které místo si vyberete. Samozřejmě může být při svatbě problém s počasím. Není problém zvolit si dvě varianty. Mokrou a suchou – mokrou v zastřešeném místě a suchou např. v zámeckých zahradách. Zámek Karlova Koruna skýtá nemálo překvapení.  Svatby v Chlumci nad Cidlinou jsou velmi oblíbené. A to především pro velmi zkušený personál, který Vám dokáže zařídit svatbu na klíč.

Jak se uspořádá svatba na klíč?

Ptáte se, co znamená svatba na klíč? Zaměstnanci restaurace Chlumec nad Cidlinou, sídlící na malebném nádvoří ještě malebnějšího zámku, Vám pomohou s veškerou agendou týkající se svatby. S naprostou profesionalitou budou poslouchat všechna Vaše přání, představy a nápady. Nejen že Vám připraví svatbu a svatební hostinu v restauraci Zámecká Terasa, ale pomohou Vám i s dalšími přípravami. Například Vám navrhnou svatební oznámení a po Vašich připomínkách a schválení je rozešlou na Vámi zadané adresy.

A co svatební hosté?

Dalším častým problémem bývá ubytování nejen novomanželů, ale také hostů. Zámecká Terasa Chlumec nad Cidlinou Vám nabízí skvělé řešení.  S ubytováním svatebních hostů si lámat hlavu nemusíte. Ubytování pro hosty bude zajištěno v hotelu Classic v Novém Bydžově.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat