REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Milujeme oslavy narozenin i setkání s přáteli

Asi největší radost nám dělají přípravy oslav pro ty nejmenší. Oslava pro děti má v sobě určitě kouzlo. Dítě je vždy překvapené a šťastné a vždy se na oslavu moc těší. I pro nás dospělé je většinou zábava vymýšlet, jaký koupíme dort, jak vyzdobíme místnost, kde se to bude konat a tak dále. Veškerý sortiment na party najdete většinou nejlépe na internetu, kde jsou k sehnání i takové vychytávky, jako jsou například svítící party balonky, mikrofon, helium do balonků nebo nejrůznější kostýmy.

Tematické oslavy

Co pro narozeninovou oslavu zvolit určité téma, které udělá dětské narozeniny, ale i oslavu narozenin vašich známých, mnohem zajímavější. Tematické party jsou čím dál víc oblíbenější. Děti mají rádi hry v tematickém duchu a my dospělí zase legraci. Zvolte si jedno téma a nakupte vše ve stejném duchu. Ubrousky, talíře, kelímky, příbory i celá dekorace na party, bude ve stejném tématu.  Pokud chcete být opravdu originální, nakupte pro každého nějakou vtipnou masku nebo klobouček na hlavu. Dětem se to bude moc líbit a pro dospělé to bude zase něco jiného.

Posezení s přáteli

Když je venku krásně a teplo, není nic lepšího, než uspořádat zahradní party. Co k tomu budete potřebovat? Kromě tepla a svitu ohně a na něm něco dobrého k jídlu, by neměly chybět náležité dekorace. Na zahradní party se ideálně hodí různá osvětlení, girlandy například v podobě květů a třeba i lampiony. Nezapomeňte ani na party vybavení, kam nesmí chybět brčka, napichovátka, deštníčky do drinků a originální svíčky do dortu.

Podle mého názoru jsou oslavy velmi hezkou událostí se sejít s rodinou, přáteli a známými. Nemusí nutně jít jen o narozeninové oslavy, ale například oslava loučení se svobodou, výročí svatby, získání vysokoškolského titulu nebo se jen v létě, když je hezké počasí, sejít a strávit společně příjemné chvíle.

Comments are closed.