REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Stavíte? Rekonstruujete? Tak to jste tu správně!

Záleží vám na vašem interiéru a chcete se vyvarovat chyb před jeho realizací? Interiéry Praha vám nabídnou nejen již připravené byty takzvaně na klíč, ale především samotné návrhy a realizace interiérů dle vašich přání a představ. Tým zkušených mladých architektů vám připraví návrh ve formě 3D, kde vy můžete ihned vidět, jak bude váš byt vypadat a nebudete po její realizaci ničím překvapeni.  Nejen s tímto vám pomohou, ale i například s návrhem jednotlivého nábytku a bytových prvků. Zkrátka aby vše k sobě ladilo.

 Rada profesionála

Při své tvorbě a realizaci interiérů Praha by každý správný architekt a designér měl veškerá rozhodnutí nechat na zákazníkovi a není to architekt ani bytový designér, kdo si bude užívat krásného a nového domova. Avšak rada profesionála je v této oblasti radou nad zlato. A proto vám interiérové studio Praha nabízí své služby. K tomu je samozřejmostí detailní konzultace vašich představ, dlouholeté zkušenosti v oboru návrhu interiérů, nadšený tým profesionálů, inspirace nejnovějšími trendy v oblasti bytového designu a mnoho dalšího.

Designové kousky na míru

Komu by nezáleželo na tom, jaký nábytek bude mít v ložnici anebo například v obývacím pokoji! Každému na tom záleží. Pokud chcete mít opravdu unikátní a designové kousky doma, není nic snazšího než zaúkolovat šikovného architekta a designéra, aby vám s tímto přáním pomohli. Bytový design a celkový návrh interiéru vám pomůže právě firma, která si říká ZIKA design. Je to vyhlášená pražská firma s tradicí a dlouholetou zkušeností. S jejich týmem profesionálů si budete jistě skvěle rozumět. Nejen, že vám dokáží navrhnout celý byt do nejmenších detailů, ale také vám navrhnou designový nábytek takový, jaký nebude mít nikdo další. A pokud nechcete zrovna nic rekonstruovat a chcete se nastěhovat do již hotového bytu, máme pro vás kompletní interiéry na klíč v krásných oblastech Prahy.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat