REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Designový nábytek z celé Evropy

Sháníte jedinečné designové kusy nábytku do Vašeho interiéru? Chtěli byste pohodlnou a praktickou sedací soupravu, jejíž kopie nebude přítomna na každé návštěvě u známých a kamarádů? Nabídka na trhu je široká, tak proč se smířit s průměrem.

Stylový nábytek

Stylové kousky nábytku se vyznačují kvalitou za rozumnou cenu. Základem je výběr kvalitního materiálu, který je praktický a zároveň velmi elegantní. Designový nábytek mají v malíčku především návrháři z Itálie, kteří snoubí čisté linie s expresivními prvky. Italský stylový nábytek je vhodný především do moderních bytů, kde se stane ozdobou minimalistického interiéru.

Italské sedací soupravy nabízí pohodlí v době, kdy relaxujete po celém dnu v práci a zároveň jedinečný designový kousek od interiéru, který se stane dominantou. Velký výběr nabízí barevná škála sedaček, ale také materiálů od luxusní kůže po látkové potahy, od masivního dřeva po kov.

Anglický nábytek

Klasickým pojetím nábytku vyčnívají z řady naopak Angličané. Tradiční anglický nábytek nabízí propracovanost do nejmenšího detailu. Vzhled sedacích souprav a křesel přímo vybízí k posezení s knihou a šálkem čaje.

Z anglického nábytku se největší oblíbenosti těší křesla a sedací souprava ChesterfieldNábytek Chesterfield se vyznačuje typickým nepřehlédnutelným kosočtverečným členěním opěrek z kůže. Díky tomu se Chesterfield stal ikonou anglického nábytku.

Ať už dáváte přednost klasickému pojetí nebo ladíte svoji domácnost do moderny, kvalitní designový nábytek Vám umožní vyniknout a odlišit se od jiných domovů.

Comments are closed.