REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Satelitní přijímače

Satelitní přijímač je zařízení umožňující příjem digitálního vysílání ze satelitu. Satelitní příjem probíhá pomocí satelitního kompletu, který obsahuje satelitní přijímač, parabolu, konvertor, Skylink kartu a koaxiální kabel. Satelitní přijímač určuje, které programy se budou přijímat a v jaké kvalitě. Kolik programů budete přijímat určuje satelitní přijímač v kombinaci s přístupovou kartou.

Chcete-li obohatit svou programovou nabídku o více programů, pak se vyplatí investovat do combo přijímače nebo přijímače s podporou Cryptoworks.

– Combo přijímače mají oproti klasickým tu výhodu, že pomocí nich nepřijímáte pouze programy ze satelitu, ale také z pozemí digitální sítě. To umožňuje velké obohacení programové nabídky.

– Přijímače s Cryptoworks mohou být v podobě přijímačů s integrovanou čtečkou karet nebo se slotem na modul. Po vložení karty a zaplaceni jednorázového poplatku se Vám pak zpřístupní zvolené programy.

Kvalita přijímaných programů závisí na přijímači. Některé přijímače totiž neumí zobrazit HDTV rozišení, ale jen SDTV. HDTV a SDTV jsou standardy rozlišení pro určítá vysílání a udávají počet bodů, které je možno zobrazit v horizontální a vertikální rovině. Poměrem údajú o rozlišení pak lze určit formát (běžné/širokoúhlé vysílání). Satelitní přijímače, které umí přijímat i programy ve vysokém rozlišení se označujíSatelitní přijímače HD

Na trhu se také vyskytují satelitní přijímače s různými specifickými vlastnostmi. Takové přijímač bývají dražší, ale nabízí spoustu dalších možností:

Satelitní přijímače s integrovaným HDD

Tyto přijímače mají zabudovaný pevný disk. Na něj lze nahrávat různé programy. V přípaě dvou tunerů v přijímači lze také jeden program sledovat a jiný nahrávat. Integrovaný HDD je velkou výhodou. Nahrávané programy jsou ukládány ve stejném formátu a rozlišení jako rozlišení, ve kterém je vidíte na televizoru. Nahraný program pak lze bez jakýchkoliv potíží přehrát pomocí přijímače, nebo v případě, že je přijímač vybaven USB portem, na počítači.

Multifunkční přijímače

Tyto přijímače bývají nejlépe vybaveny. Obsahují porty na přenos souborů do počítače prostřednictvím vyměnitelných zařízení (USB), k připojení do počítačové sítě (LAN), aktualizační konektory (RS-232) atd. Tyto přijímače pracují nejčastěji pod operačním systémem linux. V případě integrovaného HDD je pak možno libovolně přenášet data do přijímače a zpět do počítače.

www.satelitnik.cz

Skylink

Na území České a Slovenské republiky vysílá satelitní platforma Skylink. Zmíněná společnost vzniká sloučením slovenského Skylinku a českého Trade & Technology. Obě platformy se po sloučení jmenují Skylink a těší se obrovskému zájmu. V nedávné minulosti dokonce oslavili i miliontou zaktivovanou kartu. Obrovský zájem je zapříčiněn především díky bohaté programové nabídce, jež byla navíc kompletně zdarma. Mnohým uživatelům satelitních přijímačů nestačí aktuální programová nabídka a tak jim nic nebrání předplatit se speciální balíčky s prémiovými kanály. Od září roku 2012 se ovšem i za volně vysílané programy platí servisní poplatek 29Kč na měsíc, což vyvolalo řadu nespokojených zákazníků. Tento poplatek se netýká uživatelů, kteří mají předplacené prémiové balíčky s programy.

Platforma Skylink začala vysílat i ve Full HD kvalitě, což ocení nároční diváci televizních obrazovek. Satelitní vysílání probíhá přes satelity ASTRA, jež jsou umístěny na pozicích 19,2°E a 23,5°E. Obě družice jsou určeny speciálně pro vysílání českých a slovenských programů.

V současné době má každé satelitní vysílání svůj kódovací systém, aby se zabránilo nelegálnímu příjmu programů uživatelům, kteří na satelitní vysílání nemají právo. Do konce roku 2012 se v této satelitní platformě využívalo kódování CryptoWorks. V současné době se pomale přechází na kódovací systém Irdeto. Každá přístupová karta je určena na určité kódování. Ovšem do roku 2010 byly vydávány tzv. ICE karty, keré běžely jak pod kódovacím systémem CryptoWorks tak i pod novým systémem Irdeto.

Po vložení aktivované přístupové karty do satelitního přijímače by se měla otevřít kompletní programová nabídka. Satelitní přijímač HD musí být ovšem správně nastaven a naladěn. Aktivace přístupové karty může probíhat telefonicky, nebo pomocí pošty, kde při koupi karty naleznete i formulář, který vyplníte a odešlete na uvedenou adresu. Nejlehčí způsob je ovšem aktivace karty přes internet. Podrobné návody na všechny tři způsoby aktivace naleznete v příloze se zakoupenou přístupovou kartou.

www.satelitnik.cz

Schleich hračky

Každý z nás někdy vlastnil hračku, která přirostla k srdci a nechtěli jsme se ji vzdát a tak všude jezdila s námi. Děti se v tomhle nezměnily a tak není divu že sebou leckdy berou hračky na dovolené, nebo jen na návštěvy. Ovšem jak už to bývá, hračky se vzrůstajícím věkem děti velmi rychle omrzí a tak nezbývá nic jiného než je na čas odložit a schovat pro další generaci, nebo vyhodit, což je častější osud hraček.

Ovšem některé hračky může potkat i zcela jiný osud. Může se jednat zejména o Schleich hračky, které jsou velmi pěkně propracované a nemají takřka žádnou konkurenci co se propracování týče. Další výhodou je bezesporu vysoká kvalita hraček.

První hračky Schleich byly uvedeny na trh v roce 1950. Jednalo se především o komické figurky jako Snoopy, nebo Schleich Šmoulové. Od 80. let vyrábí firma Schleich převážně modely zvířat, které jsou leckdy nerozeznatelné od živých tvorů. V roce 2007 byla firma převzata britskou společností. Do té doby se jednalo o rodinný podnik.

Firma navíc vyrábí i nejrůznější figurky dinosaurů, jež ocení především nadšenci těchto pradávných tvorů. Novinkou jsou figurky nových šmoulů, které vykouzlí úsměv na rtech snad každému dítěti. Pořiďte vaší ratolesti figurku zlého Gargamela a šmouly, nebo dokonce celou sadu šmoulích sportovců. Samozřejmostí Schleichu jsou i jiné pohádkové bytosti, nebo dokonalé kopie nepostradatelných zemědělských čerpadel, či zásobníků vody.

Pokud vaše dítě zbožňuje zvířátka, není nic jednoduššího než pořízení krásně ručně malovaných jak dekorativních, tak i hracích figurek, které svým propracováním vyrazí dech jak dětem, tak i rodičům a je jedno jestli se jedná o domácí, mořská, nebo snad i bájná zvířata.

Náš sortiment nabízí i obrovský počet rytířů, se kterými je spojeno spoustu příslušenství, jako velké stany, nebo dokonce i stromy a keře.

Hračky jsou tak věrohodně vyrobeny, že se stávají součástí i mnohých sbírek, kde se mohou chlubit svým dokonalým provedením a vysokou kvalitou.

Fonetip s.r.o.

www.jupihračky.cz

Lego

Pokud vaši ratolest už omrzely hračky, se kterými si dítě může vyhrát jednou, nebo dvakrát a později už jim hračka nepřinese nic nového tak zřejmě nevlastní stavebnici Lego, se kterou si užijí mnoho zábavy a neomrzí je dlouhé hodiny, dny, měsíce. Je to dáno především díky množství staveb které lze z Lega postavit. Obrovskou výhodou je především rozvoj dětské kreativity, což je velmi důležitá vlastnost pro další vývoj dítěte. Stavebnice zaujme snad každé dítě díky svému pestrobarevnému provedení. Už z toho důvodu si hračky oblíbí snad každé dítě na první pohled.

Vzhledem ke své bohaté historii, která započala již v roce 1932 má firma Lego mnoho zkušeností, které uplatňuje v současném prodeji. Stavebnice není nijak složitá, takže si s ní mohou hrát všechny děti od tří let.

Pokud někomu stavebnice přiroste k srdíčku tak moc, že se od ní jen stěží odpoutává může si leckdy i díky takovéto hračce vybírat budoucí zaměstnání, které s Legem nějak souvisí. Dříve stavebnice byly prodávány s určitým počtem různých dílků, které do sebe zapadaly a neměly přesně určující motiv. V současnosti je Lego prodáváno s přesným tématem, to ale neznamená, že z této stavebnice nelze postavit nic jiného.

Mezi nejprodávanější témata patří hlavně motivy hasičských, nebo policejních stanic. Vyjímkou nejsou ale ani témata spojená se seriálovými nebo filmovými postavičkami. Holčičky si zase mohou vyhrát s Barbie Legem, nebo se stavebnicí s jinými motivy, které ji zaujmou.

Hračka si díky své popularitě a hlavně celosvětové oblíbenosti právem zasloužila ocenění „Hračka století“, jež jí bylo uděleno v roce 2000. Lego navíc ovládlo trh díky svému kvalitnímu zpracování a hlavně díky kvalitnímu materiálu. Výhodou je i zapadávání všech dílků z lega do sebe.

Mnozí si pod pojmem Lego ovšem ihned vybaví jen stavebnici, což je chyba. Lego je dánská firma, jež vyrábí mnohem více produktů. Mimo stavebnici má na svědomí ještě řadu společenských her, ale i nejrůznější pomůcky do školy jako je školní aktovka, nebo i sešity s motivy stavebnice Lego, určeny pro menší děti.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhraček.cz

Transformers

Transformers hračky, které dokáží nabývat dvou tvarů. Za prvé to jsou roboti. Za druhé Transformers mohou být některým dopravním prostředkem. Série hraček Transformers se poprvé objevila před téměř třiceti lety v roce 1984 ve Spojených státech. Je vyráběna dvěma společnostmi: pro Spojené státy je to společnost Hasbro, v Japonsku pak Transformers produkuje se souhlasem splečnosti Hasbro, japonská firma TAKARA TOMY.

Řada hraček Transformers je neodmyslitelně spjata s mnoha seriálovými a filmovými sériemi ve kterých tyto robotické bytosti vystupují. Už první seriál japonsko-americká koprodukce z roku odstartoval výrobu a propagaci první série hraček Transformers. V současnosti (2011) existuje více než padesát sérií s hračkami z této oblíbené série. Navíc existuje kolem dvaceti sérií hraných i animovaných filmů především z Japonska, ale i USA nebo dokonce Filipín. Navíc od roku 2007 se tématu chopil i Hollywood a natočil tři velice kvalitní filmy s klasickou Transformers tematikou.

Ideou Transformers je odvěký vzájemný souboj mezi Autobots a Deceptions. Jejich souboj se vždy odehrával mimo planetu Zemi, ale kvůli nalezení nového zdroje energie se boj přesune i k nám. Decptions (deceptikoni) jsou zlí a snaží se zničit lidstvo. Naopak Autobots (autoboti) se snaží lidstvo zachránit a deceptikony zneškodnit.

Nejvíce oblíbenými hračkami Transformers v současnosti jsou postavy The Fallena- deceptikona, který se dokáže přeměnit v mimozemskou stíhačku a Highbrowa- autobota, který na sebe bere i podobu letadla.

Transformers se mění ale i na jeřáby, terénní i normální auta, vrtulníky atd.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhraček.cz

CS Link

CS link je česká a slovenská digitální satelitní televize. Provozuje ji společnost Media Vision s. r. o. Pro příjem neplacených programů je nutné zakoupit si dekódovací kartu CS link.

Součástí neplacené nabídky jsou i programy vysílané ve vysokém rozlišení – HD kvalitě. K standardní neplacené nabídce českých a slovenských programů na CS link si divák může dále předplatit další samostatné programy, popř. zvýhodněné balíčky.

Druhy přístupových karet

Karta CS link na 1 rok

Karta CS link na 1 rok je karta s časově omezenou platností na dobu jednoho roku. V případě, že má zákazník zájem kartu CS link 1 rok následně prodloužit na dobu neomezenou, je možné tuto kartu změnit na kartu bez omezení za poplatek 1000,- Kč.

Karta CS link standard

Karta CS link standard je karta s neomezenou platností na volné kanály a kanály ze základní nabídky. V případě rozšířené nabídky v podobě placených balíčků (Total, Sport MIX apod.), je možné kartu CS link standard kdykoliv rozšiřovat o tyto placené programy.Po registraci karty CS link standard nabízí nyní CS link možnost sledování akční nabídky v podobě ochutnávky tarifu Film na 2 měsíce a Total na 1 měsíc zdarma.

Přístupové karty slouží pro dekódování a příjem satelitního vysílání v digitální kvalitě.

Aktivace CS link karty

K aktivaci karty CS link dochází do pár minut po vložení do satelitního přijímače. Nejprve se Vám zobrazí informační panel o zakódovaném kanále popřípadě, že nemáte oprávnění sledovat tento kanál. Postupně se ale programy aktivují, načítají a během několika minut můžete sledovat kompletní nabídku. Celá nabídka je omezena registrací karty CS link a druhem karty CS link (Roční nebo neomezená).

Registrace karty CS link

Registrace může proběhnout několika způsoby:

1) Registrace přes internet

Tento způsob je nejvíce využívaný.Ve Vašem internetovém prohlížeči zadejte web adresu www.karty.cslink.cz a přesuňte se do nabídky Nový zákazník v levé horní části obrazovky . Poté vepište číslo dekódovací karty, zvolte stát, ve kterém budete kartu využívat a opište kontrolní kód z obrázku. Zvolte tlačítko pokračovat a dále se pro vyplnění registračního formuláře říďte instrukcemi na obrazovce.

2) Registrace přes SMS

Pro registraci karty je nutné odeslat SMS ve tvaru: CSLINK REG cislokarty kodSMSregistrace Jméno Příjmení PSČ Obec Ulice Číslo_domu

V případě víceslovných názvů měst a ulic použijte mezi slovy pomlčku. Kod SMS registrace bývá přímo na balení nebo v balení karty CS link.

3) Registrace poštou

Vyplněný vytištěný registrační formulář zašlete na adresu společnosti CS link.

4) Registrace přes telefon

Kartu můžete aktivovat také zavoláním na zákaznicou linku CS link

Platby za placené doplňkové programy můžete provádět stíracími kupony, elektronickými kupony nebo i pomocí SMS zpráv, které programy aktivují prkticky ihned. Dále můžete platit i bankovním převodem, poštovní poukázkou, platební kartou a také na terminálech společnosti Sazka.

Výhodou předplacených služeb je, že si můžete předplatit pouze jeden oblíbený pořad a ne přímo celý balíček programů CS link. Hned po registraci máte automaticky aktivované programy z tabulky (neplacené programy-kódované) bez jakýchkoliv časových omezení. Dále se pak dají dokoupit různé placené programy.

ZáložkaPro využití a dekódování přístupových karet CS link musíte vlastnit satelitní přijímač, který podporuje dekódovací systém cryptoworks nebo satelitní přijímač s volným CI slotem, do kterého se vloží CI modul cryptoworks s kartou. Pro příjem českých programů ze satelitu je nutné mít satelitní komplet složený z paraboly, satelitního přijímače, konvertoru, koaxiálu, F konektoru a v neposlední řadě již několikrát zmiňovanou kartu CS link.

CS LINK KUPONY

Tyto kupony slouží k zaplacení nadstandartní nabídky programů CS link. Každý kupón obsahuje na zadní staně stírací pole s kódem, který umožňuje zaplatit za objednané služby. Kupón umožňuje předplatit kterýkoliv placený TV program z nabídky CS link. Kupóny je možno kombinovat a použít jich při platbě několik.

www.satelitnik.cz

Skylink

Skylink satelitní platforma, jejímž provozovatelem je v České republice společnost TradeTec a. s. U nás se jedná co do počtu uživatelů o nejužívanější satelitní platformu s více než 900 tisíci zákazníků. Skylink poskytuje pokrytí i na Slovensku.

Zákazník má možnost vybrat si z následujících druhů Skylink karet: 1) Karta Skylink Standard- poskytuje časově neomezený příjem základních českých a slovenských TV a rozhlasových stanic s dvouměsíční dobou příjmu signálu některých rozšiřujících TV programů zahrnutých do placených Skylink balíčků. 2) Karta Skylink Standard HD- velice podobný, avšak poněkud rozšiřující druh karty než je Karta Skylink Standard. Stejně jako Skylink Standard přináší časově neomezený příjem základních českých a slovenských TV programů, avšak v dvouměsíční lhůtě přináší více programů včetně některých HD. 3) Karta Skylink VÝMĚNA- související s přechodem na novější typ kódování Irdeto PI- sys. Je určená zákazníkům s modulem Irdeto, ale kartou CryptoWorks. 4) Karta Skylink ČT- časově neomezeně umožňuje příjem programů České televize a českých programů jako Óčko, Tv Noe apod. Karta neumožňuje dvouměsíční bezplatný příjem rozšiřujících programů a po uhrazení určitého poplatku karta získává stejné vlastnosti jak Skylink Standard. 5) a 6) Skylink NEXT- pro zájemce o příjem nezávislého signálu do dvou televizorů. Někdy nabízenou je i Skylink Sezóna.

Zákazníkům nabízí Skylink také balíčky TV programů s možností dokoupení jiných programů. 1) Gratis- je zdarma a umožňuje časově neomezený příjem základních českých a slovenských televizních a rozhlasových kanálů včetně některých v HD rozlišení.

2) Multi- placený balíček nabízející velký počet TV programů, ovšem bez HD rozlišení.

3) Kombi- nabízí více programů než Multi, navíc s některými v HD rozlišení. 4) HD Plus- nabízí všechny programy v HD rozlišení. 5) Komplet- poskytuje všechny TV programy, které se dají na Skylink naladit.

Ke každému balíčku je možno přikoupit též některé prémiové TV programy.

Předplatitelé balíčků (mimo Gratis) odebírající též pravidelně lifestyle časopis Magazín Skylink.

www.satelitnik.cz

FreeSat TV

Satelitní vysílání se v poslední době velmi rozšířilo. Naprostá většina už vlastní, nebo by doma chtěla mít zavedené satelitní vysílání. V současné době díky finanční dostupnosti už nemusí zůstat jen u tzv. zbožného přání. Novinkou na trhu je dekódovací karta FreeSat TV.

Díky velkému rozšíření těchto karet je možné sledovat nespočet televizních pořadů, které bez satelitního kompletu a karty FreeSat není možné. Navíc je možné sledovat tyto pořady i v HD rozlišení. Pro vysílání ve vysokém rozlišení stačí mít jen satelitní přijímač, který podporuje HD vysílání.

Samozřejmostí je i balíček, díky kterému lze sledovat více pořadů a dokonce i v HD rozlišení. Jedná se o balíček FreeSat TV do kterého jsou zařazeny programy ČT1, ČT24, NOVA, PRIMA a mnoho dalších. Vyjímkou nejsou ani cizojazyčné programy jako BBC nebo CNN.

Vyjímkou nejsou ani volně vysílané prgramy jako Planeta RTR, Music Box nebo CCTV News a mnoho dalších programů, u kterých si přijde na své kdejaký divák.

Ovšem karta FreeSat TV neznamená že můžete okamžitě sledovat několik desítek filmů a seriálů. Kromě celého satelitního kompletu jako je satelitní přijímač, LNB konvertor, koaxiálních kabelů, F konektorů a paraboly je nutná i telefonická aktivace vaší karty.

Výhodou FreeSat TV karty je sledování široké nabídky programů a žádné měsíční poplatky. Jediné poplatky se skrývají v aktivaci karty a roční administrativní poplatky.

Opravdu náročný divák si může zakoupit jeden z pěti balíčků, které mu zajišťují naprostou spokojenost s vysílanými pořady. Jedním z takových balíčku je například FreeSat Plus, který nabízí pořady jako AXN Crime, History a spoustu dalších. Dalšími, velmi výbornými balíčky jsou bezesporu HBO Pak a HBO MaxPak, které nabízejí mnoho známých a kvalitních filmů.

V neposlední řadě se ještě můžeme zmínit o balíčku FilmBox, který stejně jako balíčky HBO přináší neskutečné množství filmů, které potěší každého člena rodiny.

www.satelitnik.cz

Lego

Je tomu již několik desítek let, kdy vznikla snad nejznámější stavebnice pro děti – Lego. Tato hračka byla navíc oceněna titulem „Hračka století“. Vše začalo ve třicátých letech minulého století, kdy Ole Kirk Christiansen založil firmu na výrobu dřevěných hraček. V té době neměla firma s Legem, jaké ho známe dnes, nic společného.

Společnost se zaměřuje jen na výrobu dřevěných kostek, se kterými si v té době hraje obrovský počet dětí. Výdělky firmy ovšem nejsou kvůli vysoké konkurenci nijak vysoké. Z toho a i jiných důvodů firma přemýšlí jak svůj prodej vylepšit a zdokonalit. Nebýt dětského psychologa, jež navedl firmu na výrobu Lega, společnost by nejspíš zanikla. Dánská firma obdržela kostky, které do sebe zapadaly a držely v sobě bez použití jakéhokoli lepidla. Prvotní reakce na tyto kostky byly velmi kladné a tak se firma rozhodla pro tvorbu plastikových kostek

První výrobky byly velmi žádané, ale postupem času se z nich staly méně chtěné hračky a lidé se tak vraceli zpátky k dřevěným kostkám, které byly neustále velmi oblíbené. Zvrat nastává až v roce 1954, kdy byl do funkce výkonného ředitele jmenován syn zakladatele společnosti. Ten se zaměřuje především na hlavní nedostatky samodržící stavebnice. Hlavním problémem bylo zaklapávání jednotlivých kostek do sebe, které bylo značně omezené. Ovšem stavba kostek byla nešťastně provedena a tak nezbývalo, než změnit od základů jejich kompletní stavbu. Tím se dostáváme na podobu dnešního Lega, se kterým si děti rají dodnes.

Díky perfektnímu zaklapavání jednotlivých kostek do sebe se ze stavebnice Lego stává ohromnou rychlostí jedna z nejprodávanějších hraček nejen v Dánsku, ale i v okolních státech. Díky obrovskému rozšíření výroby se stavebnice rozšiřuje i do dalších států a později je již k dostání kdekoliv na zemi.

Díky pestrým barvám kterými kostky zářily, zaujmuly nejedno dítě. V pozdější době se začaly vyrábět i stavebnice s určitými motivy jako jsou města, dinosauři, nebo piráti. V každé stavebnici se nacházel přesný počet dílků na sestavení určité stavby, která s daným tématem souvisela.

Fonetip s.r.o.

www.MrakyHraček.cz

Panenky Monster High

Děti v současné době tráví nejvíce času u počítače, nebo u televizních obrazovek. Dříve televizní přijímače nebyly tak rozšířené a počítače nebyly prakticky vůbec a tak drtivá většina dětí trávila svůj volný čas venku s kamarády. Můžeme se jen hádat jaká doba byla lepší, ale musíme uznat že děti od těch dob značně zpohodlněly. Už jen vyhnat je do pokojíčku aby si hrály jinak než na PC je někdy nadlidský výkon. Pokud ale vaše děti spatří nějakou hračku v tv reklamě ať už se jedná o seriál, či film, tak hned touží držet hlavního hrdinu, nebo hrdinku v ruce jako hračku.

Jak už to bývá, děti často zaujmou ty nejbláznivější pohádky, či seriály, které zrovna v TV běží. Jeden z takových je bezesporu i animovaný seriál o panenkách Monster High. Seriál pojednává o strašidelné škole, ve které jsou samotné studentky i studenti upíři, jež spolu zažívají nejrůznější dobrodružství. Pokud vaše dcera tuto pohádku sleduje, tak by ji zajisté potěšila i tzv. Monster High panenka. Jedná se o přesnou kopii opravdových seriálových postav. V balení je mnohdy i velký počet doplňků, které přesně pasují na danou panenku.

Náš sortiment nabízí snad všechny panenky ze zmiňovaného seriálu. Díky obrovskému rozšíření a hlavně vzrůstající oblíbenosti těchto panenek, se v našem sortimentu nachází i panenky z ostrovu, kde se seriál odehrává. Jedná se o příšerky v plavkách s obrovským počtem plážových doplňků.

Úplnou novinkou v našem sortimentu je i tajný deník, do kterého si vaše ratolest může napsat tajná přání, či jiné tajemství, která jsou určena jen jejím očím. Výhodou je možnost uzamčení deníku speciálním klíčem ve tvaru lebky. Při otevírání a zavírání diáře navíc vydává střašidelné zvuky. S tímto diářem se bude vaše holčička cítit jako opravdová postava ze seriálu Monster High.

Pokud již vlastníte Monster High panenky, ale chtěli by jste pouze změnít jejich oblečení, není problém pořídit panenkám sadu nejrůznějšího oblečení, které bude sedět všem panenkám ze série Monster High.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhraček.cz

Auta Bruder

Roku 1926 byla založena rodinná firma Bruder, která započala svoji éru s výrobou modelů automobilů. Firma je proslulá nejen svým obrovským výběrem hraček, ale především svojí špičkovou kvalitou. Hračky Bruder jsou vhodné pro menší děti, které si rády hrají na písku. Náš soritment obsahuje obrovský počet automobilů, včetně jejich příslušenství.

Společnost Bruder nabízí i velký počet přesných modelů nejen užitkových, nebo stavebních, ale i kombajny, či přesné kopie nákladních automobilů.

První obrovský úspěch sklízí firma Bruder na začátku 80. let s tzv. mini serií, kdy vydává několik modelů aut, které měli mnoho pohybových součástí. V současné době je každá hračka Bruder jistotou nejen kvality ale i dokonalého zpracování. Velkou výhodou je možnost použití hraček na písku, nebo v trávě. Pokud se vaše rodina chystá s vaší ratolestí k moři, nesmíte zapomenou přibalit nákladní automobil, nebo traktor s čelním nakladačem.

Vzhledem k množství doplňků, které značka Bruder nabízí nehrozí, že vaše dítě hračka brzy omrzí. Pokud má slabost pro zemědělské stroje, najde v našem sortimentu vše, po čem touží. Od traktoru, či nákladního vozidla přes náhradní kola až po balíky slámy, které je možné naložit na přepravník, jež je u nás k zakoupení také.

Novinkou jsou velmi věrohodné figurky zemědělských postav. I ty mají mnoho příslušenství jako je motorová pila, kanystr s benzinem a mnoho dalších doplňků, bez kterých se neobejde žádný zemědělec. Ovšem postavičky nejsou jen ze zemědělského prostředí. Naše nabídka obsahuje i stavební set, nebo set s dopravním značením.

Německá společnost díky své bohaté historii a kvalitním výrobkům patří mezi nejznámější výrobce hraček. Výhodou je i jednotné měřítko pro všechny modely. Tím nehrozí že například figurka zemědělce bude větší než model kombajnu Bruder.

Leckdy se tyto dokonale zpracované hračky používají do sběratelské edice. Je to dáno především přesnou kopií skutečných strojů.

Fonetip s.r.o.

www.autabruder.cz

Lego

Každý z nás si občas zavzpomíná na dětství, kterým si procházel každý z nás. K dětství samozřejmě patří i nespočet hraček, které prošlo našima rukama. Od hraček pro nejmenší děti jako jsou chrastítka a různé pestrobarevné velké kostky, ze kterých jsme mohli postavit co se nám zlíbilo, přes autíčka, plyšové hračky a hračky jako jsou dinosauři až po figurky z filmů, nebo seriálů.

Mnoho hraček nás během chvíle hraní omrzí a jak je známo – pokud hračka skončí na dně skříně, můžeme se s ní nadobro rozloučit. Existují ale i takové hračky, se kterými si můžeme hrát dlouhé hodiny po několik měsíců a nemohou nás omrzet. Jednou z takových hraček je bezesporu stavebnice Lego. Stavebnice, jež je známá po celém světě získala dokonce i ocenění „Hračka století“. Hlavní výhodou Lega je nekonečné množství staveb, které lze z této kreativní stavebnice postavit. Dítě si navíc rozvíjí i svoji kreativitu, což znamená sbírání dalších velmi důležitých zkušeností, jež může v životě uplatnit.

Vaši ratolest musí jednoznačně již na první pohled zaujmout pestrost jednotlivých dílků, které do sebe navzájem zapadají. Z Lega se za více než 80let stala nejen světoznámá stavebnice, ale hlavně i značka, která zaručuje stoprocentní kvalitu výrobků a s tím spojenou i spokojenost zákazníků, která je k nezaplacení. Doby kdy se Lego prodávalo s určitým počtem různých kostek jsou dávno pryč. V současné době je tato stavebnice dodávána na trh s určitým motivem, který je zrovna velmi oblíbený a prodávaný. Může se jednat o motivy z ruzných dětských filmů jako Toy Story, Cars a mnoho dalších.

Vyjímku ovšem netvoří ani klasické motivy, které okouzlí nejednoho chlapce nebo dívku. Pro chlapce se v našem sortimentu nachází například Lego hasičské auto, nebo policejní stanice. Dívku zajisté okouzlí Lego panenky, ke kterým lze pořídit i celé množství příslušenství jako nejrůznější nábytek, domácí mazlíčci a dokonce i celý dům, aby měly panenky kde bydlet.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhracek.cz

Spiderman

Děti velmi často vzhlíží k filmovým hrdinům jako je například Spiderman, Shrek, Batman a mnoho dalších. Velmi často také chtějí hračky a různé dopňky právě s takovou tématikou.

Spiderman a jeho éra započala již v šedesátých letech a od té doby se značně rozšířila nejen filmové plátna kin ale i do hračkářství a dalších doplňků, které ocení nejeden nadšenec Spidermana. Na trhu se v současné době nachází jen těžko uvěřitelný počet hraček. Většina hraček s tímto hrdinou je především pro kluky, ovšem není to pravidlo. Na trhu se nachází například míče, nebo auta s tématikou Spiderman. Problém není zakoupení masky, nebo dokonce celého obleku včetně pavučinometače, ke kterému není problém dokoupit náhradní náplň. Vaše ratolest může vlastnit i minisadu Spidermana, která se skládá ze samotné figurky a vozidla, nebo člunu s vodním dělem, se kterým si děti vyhrají především ve vodě.

Vaše dítě si může se spidermanovskou horečkou vyhrát i venku na zahradě se stanem, který mu nabídne vlastní soukromí a nebude ničím a ani nikým rušen. Komiksový a televizní hrdina se již nachází i na bublifucích, které potěší vaše dítě ať už se jedná o chlapečka, nebo holčičku.

Spiderman se dostal už i do koupelen, kde zdobí láhve od sprchových gelů, nebo šampónů. Nachází se dokonce i na pěně do koupele. Vaše dítě se bude koupat s nadšením třeba i několikrát denně.

V současné době se velmi rozmohly jídelní sady s touto tématikou, které se skládají ze čtyř částí a to z talířku, mističky, lžičky a samozřejmě i hrníčku. Už žádné zbytky na talíři! Vyjímkou není ani pohárek s brčkem na nejrůznější dětské koktejly. Když už jsme u toho jídla, je nutno zmínit i prostírání, na kterém by se Spiderman talíř jen vyjímal.

Vaše ratolest by byzpochyby ocenila i doplňek do svého pokojíčku v podobě magnetické tabule. Pořiďte svému malému předškolákovi aktovku s motivem Spiderman a sledujte jak bude vaše ratolest nadšena. Pokud vaše dítě je obdivovatelem Spidermana, tak mu v žádném případě nesmí chybět tajné pero, díky kterému lze psát neviditelné vzkazy a jen po posvícení na daný text se písmo zobrazí. S takovýmto perem si vaše dítě užije spoustu zábavy.

Přesto že je Spiderman původně komiksová postava, je možné zakoupit DVD, kde tyto komiksy můžete vidět v animovaném filmu. Samozřejmostí je i hraný film, díky kterému se Spiderman jako takový vryl do kůže snad každému.

Opravdoví fanoušci musí mít i Spiderman desky na sešity, či penál se stejným motivem. Samozřejmostí je i celý školní set, díky kterému se vaše dítě bude do školy těšit ještě víc.

Léto se nezadržitelně blíží a prázdniny jakbysmet. Mnoho dětí pojede s rodiči na dovolenou k moři a tak by se jim určitě hodilo i nové oblečení. A pokud je vaše dítě fanouškem již několikrát zmíněného Spidermana tak proč nezabít dvě mouchy jednou ranou ? Pořiďte mu plavky, kšiltovku či jiné oblečení s tímto motivem a dívejte se jak se vaše dítě raduje z nového oblečení.

Fonetip s.r.o.

www.mrakyhracek.cz

Společenské hry

Vzhledem k dnešní uspěchané době se rodiny stále méně a méně scházejí u tzv. rodinného stolu, kde by si mohly v klidu popovídat a nebo popřípadě zahrát nějakou společenskou hru. Naší snahou je toto změnit a přimět rodiny aby si více povídaly, hrály a tím utužovaly jejich vztah. K tomu nám pomáhá obrovský počet společenských her, které nemusí bavit jen děti, ale i jejich rodiče, kteří si jistě také radi hrají.

Jednou z her pro celou rodinu, která je nejen zaujme, ale i procvičí dětskou pamět je bezesporu pexeso. Díky obrovskému výběru pexes, který se v současnosti na trhu nachází si dokáže vybrat opravdu každý. Především se jedná o motivy, ale vyjímečně jde vybírat i dle počtu kartiček, jejichž počet nemusí být vždy 64.

Naše internetové hračkářství se zaměřuje i na děti předškolního věku. Jednou z mnoha hraček, které by vaši ratolest zaujala jsou Maxi člověče nezlob se od firmy Bonaparte, která je mimo jiné jedním z největších výrobců společenských her.

Další celosvětově proslulou firmou, která se zabývá výrobou společenských her a puzzlí je firma Ravensburger. Tato firma se na vrchol dostala především díky kvalitní výrobě puzzlí, nicméně i deskové společenské hry se mohou pyšnit vysokou kvalitou a životností. Jednou ze společenských her, zejména pro děti je Bingo edukativní hra, díky které se vaše ratolest učí násobilku hraním. S touto hrou se nebude nudit žádné dítě!

Určitě vám něco říká pojem Twister. Ano správně! Jedná se o společenskou, pohybovou hru, kterou nemusí hrát nutně jen děti, ale pro zábavu ji hrají i dospělí. Čím více osob bude Twister hrát, tím více zábavy si s ní užijete. Principem hry je poskládat končetiny na jednotlivých barvách podle toho, jakou barvu vám určí šipka. Pokud se ovšem na barevném poli neudržíte vypadáváte ze hry.

Tyto a obrovský počet dalších hraček nejen společenských, není problém v našem sortimentu pořídit.

Fonetip s.r.o.

www.jupihracky.cz

Woody hračky

Každý z nás někdy vlastnil nějakou hračku, která dřív, nebo později skončila na dně skříně, nebo dokonce ve sklepě. Všichni víme že to znamená konec hračky a bude vybalena jedině tehdy, až bude čas ji úplně vyhodit. Ovšem takový osud potkávají zejména rozbité a nefunkční hračky. Kvalitní hračky, se kterými si mohou ještě hrát děti vašich dětí je škoda vyhodit a tak se jen dočasně odloží na bezpečné místo, aby se později mohli bez problému vybalit. Mezi takové hračky patří bezesporu i Woody hračky.

Hračky, jejichž materiál je převážně dřevo, jsou velmi kvalitní a hlavně zdravotně nezávadné. Woody hračky jsou vhodné zejména ke hraní venku. Může se jednat o nejrůznější hračky na písek, nebo k vodě. Výjímku netvoří ani sportovní společenské hry, které se dají hrát na zahradě a navíc se může zabavit celá rodina. Jednou z takových společenských her je bezesporu kroket, který se v současné době velmi rychle rozšiřuje i na území České republiky. Menší děti zajisté potěší odrážedlo v různých barevných variantách, se kterým si užijí spoustu zábavy.

Děti často fascinují i vláčkodráhy Woody. Proto se v našem sortimentu nachází velký výběr nejrůznějších dřevěných lokomotiv s vagóny. Výhodou je i možnost zakoupení mnoha doplňků jako další vagóny, depo, mosty, ale i náhradní koleje. Postavte si doma obrovskou vlakovou dráhu!

Vzhledem k blížícím se Vánocům je dobré se pomale rozhlížet, co by se vaší ratolesti mohlo líbit. Nejlepší volbou by bylo pořídit hračku, se kterou by se něčemu i dokázali přiučit. Jednou takovou hračkou je víceúčelový kalendář s hodinami, nebo nejrůznější počet hlavolamů, se kterými si děti procvičují motoriku a trpělivost.

Na dlouhé zimní večery je nejlepší společenská hra Člověče nezlob se! Zmíněná společenská hra je kompletně ze dřeva a je od tří let, kvůli nebezpečí polknutí malých součástek. Zabavte se s vaší ratolestí s touto nesmrtelnou společenskou hrou.

Pokud vaše dítě chce být muzikantem, není nic lehčího než pořídit malý muzikální set, který se skládá ze xylofonu a rolniček. Pro větší děti se v naší nabídce nachází i pestrobarevné flétny, které zaujmou už jen díky svému vzhledu.

Fonetip s.r.o.

www.woodyhracky.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat