REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jaké vybavení obchodů pořídit do prodejny potravin?

Máte v plánu rozjet vlastní podnikání? Chcete si otevřít vlastní prodejnu potravin, protože ve Vašem okolí široko daleko nic není. Pokud si právě lámete hlavu s tím, co všechno potřebujete? Jak to do malého prostoru Vaší prodejny všechno dostanete? A hlavně nad tím, kdo to všechno zaplatí? Už si dále nedělejte starosti!

Prodejny potravin na klíč

Našli jsme řešení pro prodejny potravin! Jedinečnou nabídkou a možností, kterou je třeba využít, je možnost koupit prodejnu potravin na klíč na půl roku zdarma. Nevěříte vlastním očím, že by něco bylo zdarma? Ne opravdu Vás nešálí zrak. Nabídka se vztahuje na kompletní vybavení obchodů.

Zařízení obchodů od A do Z

Nejen, že získáte díky výhodné nabídce odklad zaplacení vybavení obchodu o půl roku bez navýšení, takže se Vám počáteční investice, kterou byste se mohli zadlužit, se Vám odloží o půl roku. Další výhodou je, že na základě dohody s Vámi a vzhledem k půdorysu Vašeho prostoru, firma zařídí komplexně prodejnu, aby využila maximum prostoru s ohledem na praktičnost.

V zařízení obchodu Vám samozřejmě nemůžou chybět klasický regál. Ať už přímo kovové regály v obchodu nebo pevnější skladové regály. Dále budete jistě potřebovat chladící vitríny, abyste uchovávali chlazené a mražené potraviny podle norem.

Větší prodejny a supermarkety jistě ocení ve své prodejně i pokladní boxy, které mají řadu barevných provedení, aby ladili s Vaší firemní identitou. Jejich povrch je vyroben z nerezové oceli, kterou lze snadno čistit a nehrozí poničení materiálu při používání.

Žádné dluhy z podnikání

Neváhejte a využijte jedinečné nabídky na vybavení prodejny na ½ roku zdarma a zaplaťte, až si prodejna potravin na zařízení obchodu sama vydělá! Splátky jsou bez navýšení a tak Vám nehrozí zadlužení hned na počátku Vašeho podnikání.

Comments are closed.