REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Nano výrobky na čištění vozidel!

NANO VÝROBKY

Nano výrobky

Do naší nabídky jsme zařadili nano výrobky se speciální nano technologií. Jedná se o úplně jiné čištění vozidel. NANO VÝROBKY snižují přilnavost nečistot, mastnot a dešťových kapek na sklech a karoseriích vozidel. Novinkou v našem sortimentu je leštěnka 1-K NANO. Toto je jednosložkový systém s nano technologií k dlouhodobé konzervaci laku. Tento jednosložkový systém je velice pokrokový a nabízí Vám nejen doposud nevídaný lesk, ale také hladkost laku a ochranu proti alkáliím. S nano ošetřením už se nebudete muset bát čistících kartáčů v myčce, agresivních vlivů prostředí nebo UV záření. K častým obavám patří také posypové soli. S nano konzervací se nemusíte bát ani toho.

Pokud ještě NANO VÝROBKY neznáte, pak nahlédněte do naší nabídky, kde se toho dozvíte mnohem více. Mezi nano výrobky se řadí třeba šampony, přípravky na ošetření plastů a další skvělé přípravky na péči o Vaše vozidlo. V sortimentu je produktů hned několik a každý lze použít na něco jiného. Nano technologie je novinkou na našem trhu a pokud chcete opravdu špičkové přípravky na mytí vozidla, pak vsaďte na nano výrobky. Nano šampon má dlouhodobý konzervační účinek. Vozidla získá dokonalý lesk a vše bude důkladně čisté ještě po dlouhou dobu.

Jak nano výrobky fungují?

Po nanesení výrobku na povrch vozidla se na vytvoří tenký film. Ten jednoduše rozetřete a vytvoříte tak ochrannou složku a navíc dosáhnete úžasného lesku. Po cca 1-2 hodinách dojde ke konzervaci a vznikne tak ochranní vrstva, která chrání lak proti chemikáliím nebo škrábancům. NANO VÝROBKY jsou velice účinné a budou Vám přinášet pouze radost. Určitě neváhejte tuto novinku na trhu vyzkoušet i na svém vozidle.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat