REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Součástí právních služeb online je i předmanželská smlouva

Když se řekne svatba, většina z nás si představí nevěstu v bílém a elegantního ženicha ve fraku, kterak si vyměňují snubní prstýnky, říkají své „ano“ a dávají si svůj první manželský polibek. Pokud jsou novomanželé chytří, vědí, že je dobré ještě před svatebním veselím pamatovat na předmanželskou svatební smlouvu. Při sepisování této smlouvy se určitě vyplatí využít právních služeb.

Občas však to, co tak růžově začalo, příliš růžově nekončí. Místo tokajících hrdliček nastává rozvod. Na scénu tedy vstupuje rodinné právo, které musí vyřešit nejen samotný rozvod, ale také majetkové vypořádání a problematiku nezletilých dětí. K sestavení předmanželské smlouvy i k rozvodové problematice máte nyní možnost využít právní poradnu online.

Život plyne jak voda – jednou jsme dole, jednou nahoře

Život se s nikým nemazlí. Málokdo může říci, že celý jeho život plyne jako přímá časová osa. Nejčastěji se náš život odehrává v sinusoidách. Zkrátka – jednou jsme nahoře, jednou dole. Ať už v oblasti financí, zaměstnání, nebo když stojíme před exekučním řízením. I pro tyto případy je dobré vědět, že vám může pomoci profesionální právní poradna, která je založena na hlubokých znalostech českého právního a podnikatelského prostředí. Problémy v oblasti financí tak můžete svěřit do gesce finančního práva, potíže v zaměstnání do gesce pracovního práva a případnou exekuci do gesce občanského práva.

Právní služby v evropském i širším kontextu

Právní poradna online, kterou provozuje advokátní kancelář Váňa, Kapalín & Partneři (VKP), odborně poradí nejen v rodinném a pracovním právu, občanském a finančním právu, ale její doménou je také obchodní právo, zástavní právo a trestní právo. Navíc díky svým jazykovým znalostem, mezinárodnímu nadhledu a povědomí, je VKP schopna zabezpečit svým klientům právní a jinou odbornou pomoc, expertní služeby a zastoupení v evropském a širším kontextu na nejvyšší úrovni.

Comments are closed.