REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Každý si zamiluje písničky pro děti od Fešáka Píno

Někdo má rád holky, někdo zase vdolky. Znáte toto pravdivé české přísloví? Mohli bychom si ho upravit: někdo rád sportuje, někdo raději zpívá. Jak zpívání tak sportování má jedno společné – při obou těchto aktivitách se do krve vyplavují hormony štěstí, kterým se říká endorfiny. A kdo by nechtěl být šťastný, zvláště když jde o děti. Děti chtějí být šťastné a také my dospělí si také přejeme, aby byly šťastné. Proto pro ně rádi připravujeme různá překvapení v podobě dětských oslav, programů pro děti a pořadů pro děti, u kterých se pobaví jak malí tak velcí. Výborně to jde například s klaunem pro děti a jeho kamarádkou. Klaun se jmenuje Fešák Píno, jeho kamarádka Bóňa BON Bóňa. Jakmile se společně seznámíte, budete se rozhodně chtít vídat častěji a společně také zpívat písničky pro děti, aby i vaše krev byla plná endorfinů :-).

Těšte se na prázdniny

Endorfiny teď do krve dětem vyplavuje určitě už jen pocit z toho, že přede dveřmi jsou toužebně očekávané prázdniny. Předtím je to však ještě vysvědčení, které nemusí vždy dopadnout podle představ dospělých. Možná tomu nechcete věřit, ale i některým pilným, pracovitým a houževnatým dětem se může stát, že se jim některý předmět nepovede. Buďte na ně laskaví, jako by byl fesakpino. Určitě by se nezlobil a slíbil by, že všechno, co se momentálně nepovedlo, je doučí při zahájení školního roku 2016 až 2017.

Na školu o prázdninách zapomeňte

O prázdninách je dobré na školu úplně zapomenout. Vymazat ji z mysli. Prázdniny jsou tu od toho, aby si děti užily spoustu vystoupení pro děti, abyste na jejich narozeniny pozvali klauna na oslavu, aby se děti mohly zúčastnit celé řady kulturních akcí a pořádně si odpočinuly. V novém školním roce se pak mohou těšit například na pálení čarodějnic, veselé Velikonoce a dětské karnevaly, které pro ně Fešák Píno a jeho kamarádka Bóňa BON Bóňa už teď pilně připravují.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat