REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Výběr vodovodní či dřezové baterie: Ať vás nic nezaskočí

Potřebujete poradit v otázce jak vybrat vodovodní či dřezovou baterii do koupelny nebo do kuchyně? V tom případě se s důvěrou obraťte na web www.drezova-baterie.cz. Na eshopu najdete velký výběr a nezaskočí Vás ani cena baterií. V posledních letech je třeba vybírat obzvláště obezřetně, protože jde o to, jak ušetřit za energie i vodu.

 

Roli hraje cena i životnost

 

Jaká kritéria by měla hrát při výběru zvláštní roli, abyste zvolili skutečně úsporné řešení, které vám vydrží řadu let? Velkou roli hraje samozřejmě cena, při jejím porovnávání sehrává hlavní roli heureka. Ovšem nejenom prvotní náklady jsou důležité. Neméně podstatným faktorem je životnost. Další otázkou je výrobce. Český má velmi zajímavé nabídky a může být výhodnější. Proto si porovnejte, co Vám nabízí například česká společnost Slezák-Rav, Ravak, Jika, Novaservis nebo Aqualine. Například jsou v nabídce baterie Novaservis Titania Iris. Uvidíte, že sortiment eshopu je široký, naprosto srovnatelný třeba s italskou značkou La Torre, kterou najdete také.

 

Nezapomeňte na povrchovou úpravu a způsob umístění

 

V ceně baterií hraje roli také design. Povrchová úprava se promítne do finančních nákladů. V tomto ohledu je nejdostupnějším povrchem chrom. Ovšem pokud chcete luxusnější provedení, sáhněte například po řešení bronz. Může se ale hodit i bílá, tedy granitový povrch, pokud je celý interiér kuchyně či koupelny laděný do tohoto stylu. Dalším faktorem je umístění baterie. Existuje baterie stojánková, která se montuje přímo na umyvadlo či dřez. Další variantou je nástěnná baterie, která se umisťuje do zdi či podmítková skrytá pod obklady. Specifika má třeba i baterie určená k průtokovému ohřívači. Do kuchyně se zase hodí teleskopická baterie s výsuvnou sprchou, která je velmi praktickým řešením.

 

Comments are closed.