REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Pestrý výběr vodovodních a dřezových baterií v e-shopu www.drezova-baterie.cz

Volba té nejlepší baterie do vaší kuchyně či koupelny může být docela tvrdým oříškem, ovšem podíváte-li se na eshop www.drezova-baterie.cz jistě se pro Vás tento proces stane snadnou záležitostí. Najdete zde nejrůznější baterie, ovšem jejich společným jmenovatelem je dlouhá životnost a vysoká kvalita.

 

Pestré řešení od českých výrobců

 

Neřiďte se při svém výběru jenom designem, i když i ten je samozřejmě velmi důležitý. Možná budete váhat, zda je lepší retro baterie kohoutková nebo hranatá vyznačující se módním stylem. Například český výrobce Novaservis má baterii Titania Iris, Aqualinea zase Kasiopeia. Ta se nachází v provedení s výsuvnou sprchou. Právě se sprchou jde o velmi praktické řešení, které umožní například v kuchyni mýt zeleninu v kbelíku. Pestrou nabídku baterií nabízí i firma Ideal Standard nebo Slezák-Rav či například Ravak. Společným jmenovatelem je v tomto případě český výrobce. Instalace zmiňovaných vodovodních či dřezových baterií sice může být schůdná i pro amatérského kutila, ovšem je lepší najmout si instalatéra.

 

Zohledňujte umístění i úspory

 

Při výběru zohledněte i prostorové dispozice umístění baterie. Například pod okno se hodí sklopná baterie, která nebude překážet. Otočná baterie zase zvyšuje komfort a praktičnost, otočíte ji tam, kam budete potřebovat. Vše závisí i na tom, jakému způsobu ovládání dáte přednost. Záleží na tom, zda je pro vás lepší páková, která se více doporučuje jako úspornější nebo vám větší potěšení působí klasická rustikální kohoutková. Termostatická baterie s nastavenou teplotou vám ušetří jak energii pro mísení teplé a studené vody, tak i vodu samotnou. Přitom výše úspor se v provedení páková termostatická proti kohoutkové může vyšplhat až na 50% rozdíl. Taková výše rozdílu už stojí za úvahu, navíc když připočteme i dlouhou životnost, úspora se zvyšuje.

 

Comments are closed.