REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Český výrobce Novaservis nabízí kvalitní vodovodní baterie s dlouhou životností

Hledáte českého výrobce vodovodních či dřezových baterií, jehož nabídka by byla cenově dostupná a přitom splňovala i nejnáročnější kritéria? Potom sáhněte po produktech společnosti Novaservis. Nabízí široké portfolio různých typů baterií. O nabídce se můžete přesvědčit i na stránce www.drezova-baterie.cz.

 

Prodloužená záruka i příznivá cena

Baterie Novaservis nabízejí dlouhou životnost, velmi příznivá je také prodloužená záruka, a to až na 7 let. Samozřejmostí jsou kvalitní kartuše vyznačující se plynulým chodem s důrazem na úspornost provozu. Pro výběr hraje i příznivá cena.

 

Jednoduché řešení pro studenou vodu

V případě, že máte pouze přívod studené vody, nepotřebujete montovat dvoucestné vodovodní či dřezové baterie. V takovém případě stačí baterie METALIA. Můžete si vybrat ze tří typů Metalia 55, Metalia 56 a Metalia 57. Jde o elegantní pákové baterie s velmi lehkým ovládáním. Tyto stojánkové baterie c zaujmou i dobrou cenou, což dokazuje i cenové srovnávání na heureka.

 

V nabídce jsou retro kohoutky i techno hranaté tvary

Pro náročnější uživatele jsou určeny baterie TITANIA v různém provedení. Titania Lux chrom se nabízí například jako sprchová podmítková, dále stojánková dřezová, vanová disponující vanovým vývodem a vývodem pro ruční sprchu, dřezová umyvadlová, dřezová teleskopická. V designovém provedení Retro I a Retro II se skrývá klasická kohoutková baterie. Techno přináší moderní hranaté tvary baterií.

 

Luxusní hry s tvary

NOBLESS nabízí řady Oval, Eliptic, Kvadro a Edge. Tyto luxusní baterie vycházejí z různých designových tvarů, oválu i elipsy, hrany a rohu. Podobně i řada FERRO si zahrává s tvary od hranaté umyvadlové Torino až po oblou vanovou Padwa. Najdete je v sortimentu jako sprchové, vanové i bidetové, umyvadlové a dřezové baterie.  Vyberete si pro každý typ koupelny.

 

Comments are closed.