REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Moderní obývací stěny

Dnešní článek budeme věnovat modulovým systémům obývacích stěn. Modulové systémy? O čem vlastně bude dnešní článek. Modulové systémy patří k moderním nákupům nábytku do obývacího pokoje. Modulový, tedy flexibilní, něco, co vy sami si můžete vymodulovat, sami sestavit. Ano, nabídka nábytku je dnes taková, že obývací stěny si můžete z nabídky samostatných dílů sestavit sami.

Obývací stěna pro malé interiéry

Modulový systém může vyřešit velmi lehce malé prostory. Ze samostatných dílů pro sestavení obývací stěny můžete vybrat to, co opravdu potřebujete. Již nejste odkázání na úzký výběr obývacích stěn, jelikož z převážné většiny by se Vám pro obývací pokoje daná stěna nevešla. Tak tomu bylo ještě v letech ne tak dávno minulých. Obývací stěny byly dané, již navržené sestavy, kde nebylo možné žádný z dílů ani ubírat, či naopak přidávat. Rozměr, především pak délka obývací stěny buď do vašeho interiéru byla, nebo ne. A jestli se v obývacím pokoji harmonicky zařadila, jsme ani vlastně neměli možnost moc řešit, při tak malém výběru.

Dnes při zařizování interiéru pro obývací pokoje můžeme zvážit, které díly se nám nejen líbí, ale které také prakticky využijeme, jak dlouhou obývací stěnu můžeme mít, nebo a to je nejčastější, samostatné díly rozložíme volně v prostoru, nesestavujeme je do jedné přímky. Další věcí, která se velmi zlepšila je možnost výběru z široké nabídky odstínů. Pokud se nám některý z designů líbí, určitě si vybereme i odstín. Nejsme již odkázání na jednu barvu u jednoho designu. V posledních letech se rovněž nabídka velmi přizpůsobila právě těm majitelům bytů, které stísněné prostory mají také v samotném návrhu nábytku. Častěji se objevuje nabídka polic na stěnu, ale také skříní a vitrín. Systém nábytku na zavěšení je velmi praktický a ušetří místo například velmi pohodlné, rozměrově třeba větší sedací soupravě. Dnes je prostě nabídka obývacích stěn a možnosti pořízení pro malé byty velmi široká a malý byt již není problém zařídit.

Obývací stěna pro velké interiéry

Mít velký interiér je příjemné, byt je krásný, ale pro majitele velkých prostorů je pořízení obývací stěny, či jiného typu nábytku vždy finančně náročnější. Je třeba logicky pořídit větší obývací stěnu, tedy dražší, aby se nám v prostoru jednoduše neztratila. Ale i v tomto případě právě modulové systémy, tedy flexibilní výběr samostatných dílů, může vaše finance ušetřit. Opět platí pravidlo, že nemusíte pořizovat díly nábytku k nepotřebě. Také nejrůznější závěsné systémy mohou vyplnit za malý finanční obnos prázdné stěny.

Pokud obývací pokoje zabírají velké prostory, odborníci na bydlení příliš nedoporučují zrcadla a bílý nábytek. Faktory, které opticky místnost spíše zvětšují. Ale i zde platí, že hlavně se obývací stěny musí líbit Vám, i kdyby jste zrovna nepořizovali to, co je trendy a „nosí“ se.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat