REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Nevíte o čem si psát s klukem ?

Líbí se vám kluk, přidal si vás do přátel, ale nevíte co mu napsat a o čem ? Nebo uvažujete jak sbalit kluka přes SMS ? Nebo celkově nevíte co napsat klukovi ? Tak to jste tady správně, tento článek vám ukáže přesně jak postupovat a čeho se vyvarovat a hlavně, dá vám sílu a chuť do jakékoliv online konverzace s opačným pohlavím.

Aktuální profil

Co se děje jako první věc, když si tě nějaký kluk přidá do přátel ? Podíváš se mu na jeho profil. Jasně a co udělá on ? To samé ! Takže je velice důležité mít aktuální a vyšperkovaný profil, to musí mít každá žena. Například fotky, kde se líbáš s jinými kluky, nebo kde polonahá paříš na párty, by mohli odradit.

Co se týče fotek ze sportovích aktivit, dovolené apod. by mu mohly říct, že jsi normální a hlavně fajn holka, která je aktivní a nesedí jen doma. Dejte si velký pozor na vaši profilovou fotografii. Vyšpulená pusa, nebo póza je dnes pro většinu kluků velice odrazující, proto když se fotíte na profilovou fotku, snažte se tvářit normálně a přirozeně. Jak se říká v jednoduchosti je síla.

Pořádný průzkum, aneb poznej ho ještě dřív než si napíšete

Pokud nevíš o čem si psát s klukem tak jsi ještě asi neobjevila kouzlo sociálních sítí, kde najdeš o každém téměř veškeré informace. Jak se s tím dá pracovat ? 

Nejlepší způsob jak začít konverzaci je začít na nějaké společné téma. Stačí pouze projít jeho profil a oblíbené stránky, nebo skupiny ti velice dobře napoví o co se zajímá, co ho baví, jaké jsou jeho oblíbené filmy, nebo hudba apod.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat