REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Údržba koberců

Nebaví Vás čištění koberců a úklid? Vůbec nevadí. Pomocnou ruku Vám ráda podá naše úklidová firma J&H Úklid. Rádi Vám zajistíme kompletní úklidové služby, včetně čištění koberců, čištění sedacích souprav i kožených.

Chystáte-li se čistit koberec sami, je hlavně důležité zvolit kvalitní čisticí prostředek. Na trhu je obrovské množství čisticích prostředků, ale ne každý je kvalitní. Při způsobu čištění také musíte přihlédnout k materiálu, z kterého je koberec vyrobený. Pokud si nejste jisti, že výsledek čištění bude odpovídat Vaší představě, raději požádejte o pomoc odborníky.

Koberce ať chceme, nebo nechceme, tak mají i v dnešní době nezastupitelné místo v našich domácnostech. Jejich obliba je dána několika faktory. Koberec totiž působí v místnosti velmi příjemně, teple a velmi obohatí místnost, ve které je využíván. Svou roli má samozřejmě subjektivní názor každého z nás.

Po kobercích sáhne mnoho z nás, protože je to doplněk, který působí značně čistějším a pohodlnějším dojmem.Samozdřejmé je, že se o koberec musíme starat, jak vysáváním, tak minimálně jednou za rok jeho vyčištěním. Z koberce se při jeho čištění zbavíme nejenom nečistot, ale také roztočů.

V žádném případě, ale nemusíte mít obavy, že by údržba koberců byla bůhví jak náročná.

Pokud doma uklízíte pravidelně, víte o tom své. Existují také koberce, které se nesmí vysávat, ale většina z nich je k tomu předurčena a bez vysávání se neobejdete. V koberci se zachytávají nečistoty a aji když jich nevidíme, tak tam jsou. Koberce by se měli minimálně jednou za týden vysávat.

Pouhým luxováním a vysáváním však jejich údržba samozřejmě nekončí. Čištění koberců je nezbytně nutná, pro jejich vzhled.

Pokud se budete Vašim kobercům ve Vaší domácnosti, nebo kdekoliv jinde věnovat a poskytovat jim přiměřenou péči, budete se z jejich krásy dlouho těšit.

A co na to J&H Úklid?

Pokud se rozhodnete využít služby naší úklidové firmy, jsme tu pro Vás k dispozici 24 hodin denně / 7 dní v týdnu / 365 dní v roce. Provádíme kompletní úklidové služby – strojové čištění všech druhů podlah, čištění kožených sedaček, mytí oken, čištění koberců, ale spoustu dalších úklidových služeb v lokalitách Praha, Brno, Vyškov, Slavkov, Prostějov, Olomouc, Zlín a další města ČR.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat