REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Zpestřete si rodinnou oslavu výborným domácím cukrovím

Na rodinné oslavě, svatební hostině nebo při posezení s přáteli nemůže na stole chybět dezert. Překvapte své hosty tradičním a výtečně chutnajícím cukrovím! Nemáte na pečení čas nebo si nevíte rady? Domácí cukroví si lze objednat u ZD Partutovice. V tamní cukrářské dílně vznikají výrobky z kvalitních surovin, bez  umělých náhražek a chemických látek. Pečení cukroví z vlastních ingrediencí je devízou podhorského zemědělského družstva, které zaměstnává šikovné a kreativní cukrářky. Domácí cukroví z pestré nabídky ZD Partutovice se skvěle hodí na svatby, narozeninové oslavy, promoční hostiny a oživí váš stůl i během velikonočních nebo vánočních svátků.

 

Klasické a léty prověřené postupy

Máte chuť na oblíbený pařížský rohlíček, ovocný košíček s pudinkovým krémem či báječný kokosový řez? Telefonicky, e-mailem nebo pomocí online formuláře lze kontaktovat ZD Partutovice a jednoduše si domluvit detaily vaší objednávky. Pečení cukroví probíhá podle ověřených a spolehlivých receptur, avšak cukrářkám nechybí inovativní nápady. Právě pro vás chystají novou dobrotu, a to nadýchané bramborové mračky. Nabídka domácího cukroví zahrnuje i žádané medovo žloutkové kostky, linecké kytičky, domácí máslové trubičky, dortíčky s mandlí či ořechové mušle.

 

K dispozici je sál s kuchyní

Ke kvalitním službám, kterými vychází ZD Partutovice vstříc všem zájemcům, patří pronájem sálu za příznivou cenu. Prostorný sál, včetně kuchyně, je možné využít k oslavě významného životního jubilea, svatbě nebo setkání bývalých spolužáků. Sál má kapacitu 70 osob – a o vše potřebné se na vaše přání postará  ochotný personál ZD Partutovice. Zajistí nejen občerstvení, ale také obsluhu, hudbu a zábavu. A kde půvabnou podhorskou obec Partutovice naleznete?   Nedaleko města Hranice, které leží v prostoru Moravské brány v přerovském regionu.

Comments are closed.