REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Author Archive

Jak ušetřit na účetnictví

ŘÁDNÉ VEDENÍ ÚČETNICTVÍ NENÍ JEDNODUCHÁ DISCIPLÍNA A NÁKLADY S NÍM SPOJENÉ NEJSOU ZROVNA MALÉ. V DNEŠNÍ DOBĚ SE KAŽDÁ FIRMA SNAŽÍ SNIŽOVAT NÁKLADY A JEDNOU Z MOŽNOSTÍ JE ŠETŘIT PRÁVĚ NA ÚČETNICTVÍ.

To je ale špatná volba, protože dobrá účetní firma vám dokáže ušetřit mnohem více, a to tím, že nejen perfektně odvede svou práci, ale hlavně dokáže i poradit a pomoci s různými úlevami na daních, na kterých se dají ušetřit opravdu velké částky.

Někteří podnikatelé si dnes své daně vedou sami, ale tento trend sebou nese velká rizika. Podnikatel, který se naplno věnuje pouze své práci, se najednou musí zabývat i účetnictvím, které je profesně i časově náročné. Ukrajuje si tak čas na svou práci a co je nejdůležitější, nemá znalosti ani čas na sledování nových zákonů, legislativních změn, daných pravidel jednotlivých úřadů a termínů individuálních daní (silniční, z příjmu, DPH, z nemovitosti apod.). Proto pak takový podnikatel dělá v účetnictví chyby, a čas, který vynaloží na správu svých daní, by mohl věnovat svému podnikání.

Kvalitní a spolehlivá účetní firma vám šetří nejen čas a náklady, ale zamezí i chybám a případným nedostatkům ve vedení účetnictví a zároveň vám dokáže ušetřit na dani. A kde všude se dá ušetřit?

Můžete například ušetřit na skutečných výdajích a paušálních nákladech, na vedení mezd a vedení účtů, kdy můžete uplatnit nákladové položky podnikatelského účtu do svých výdajů, můžete také ušetřit na ročním zúčtování záloh na daň z příjmů atd. Těch možností je opravdu mnoho. Často se také zapomíná na možnost využití různých slev na dani a odčitatelných položek, jako jsou např. životní pojištění, penzijní připojištění, hypoteční úvěr, úvěr ze stavebního spoření, dary, vzdělávání, odborové příspěvky atd.

A kde můžete ušetřit?

 

– Využijte paušálních výdajů

Výhodné je pokud máte příjmy z podnikání a nemáte téměř žádné náklady. Tyto paušální výdaje jsou buď 30%, 40%, 60% nebo 80% podle oboru, ve kterém podnikáte. Někdy je také výhodnější použít paušál i v případě, že nákladů je trochu více, než stanovený paušál, ale je k nim velké množství paragonů (paragony jsou na malé částky) a zpracování těchto dokladů by zabralo hodně času a Vás by účetní služby vyšly mnohem dráž, než zpracování daňového přiznání paušálem.

 

– Optimalizujte základ daně daňovou evidencí

V tomto případě je velmi důležité posouzení daňovým poradcem, co je pro živnostníka výhodnější jestli uplatnění paušálu, nebo naopak vedení daňové evidence, protože při uplatnění paušálních výdajů si živnostník nemůže uplatnit v daňovém přiznání slevu na manželku a slevu na děti.

 

– Uplatněte všechny slevy, daňové zvýhodnění a nezdanitelné částky

Spousta živnostníků a podnikatelů ani neví, že si ve svém daňovém přiznání může uplatnit nějaké slevy, při konzultaci s daňovým poradcem, případně s  účetní se o všech těchto možnostech dozví. (sleva na děti, sleva na studium, možnost odečtení úroků z úvěrů na bydlení atd.)

 

– Snižte základ uplatněním daňové ztráty

Daňový základ se může snížit vykázanou ztrátou minulých let. Musí jít ale o vykázanou daňovou ztrátu. Daňová ztráta se může použít na snížení základu daně následujících 5 let po vykázání. Odborník Vám poradí, kdy je pro Vás výhodnější použít odpočet ztráty a kdy je výhodnější použít slevy na děti, případně si nechat vyplatit bonus na děti.

 

– Využijte vyšších daňových odpisů

Existují rovnoměrné a zrychlené daňové odpisy. Podnikatel (živnostník) se může rozhodnout, které odpisy chce použít. U každého nově nakoupeného hmotného majetku je možnost uplatnit jak zrychlené tak rovnoměrné odpisy. Není nutné u všeho majetku uplatňovat odpisy stejně. Podmínkou je, že způsob odpisování se nesmí měnit.

 

– Vytvořte rezervu na opravu majetku atd.

Zákon o rezervách umožňuje, aby majitel hmotného majetku za určitých podmínek tvořil rezervu na opravu tohoto majetku. To znamená, že do nákladů (výdajů) se dají opravy majetku dříve, než proběhnou a tím se sníží daňový základ.

Článek připravila ing. Helena Komersová – Vilikusová, účetnictví Bilance.

http://www.bilance-ucetnictvi.cz/

ZAČÍNÁTE PODNIKAT? ZALOŽILI JSTE NOVĚ FIRMU? JSTE NA TRHU KRÁTCE A POTŘEBUJETE ÚČETNÍ SLUŽBY? PAK JSME TU PRO VÁS.

Účetnictví je dnes nedílnou součástí každé firmy a jeho jednotlivé úkony a služby nejsou jednoduché, od přihlášení na sociální správu, zdravotní pojišťovnu, přes přihlášení k dani až po založení s.r.o. a s ním spojených dokladů a smluv, které po vás stát a finanční úřad budou chtít.

Jestliže chcete mít čas a klid na vlastní práci, přenechejte všechny starosti spojené s účetními úkony na nás. Účetnictví dnes potřebuje každá firma, podnikatel či živnostník. Firma Bilance-účetnictví vám nabízí kvalitní, spolehlivé a profesionální služby.

Klid duši má ten, komu provádí účetnictví firma Bilance

– Ing. Helena Komersová Vilikusová.

 

Jsme malou profesionální firmou rodinného typu vedenou daňovým poradcem Ing. Helenou Komersovou, registrovanou v Komoře daňových poradců pod číslem 3009. Naše firma je dobře pojištěna za případné chyby, proto vám nabízíme jistotu bez problémů a vícenákladů.

Nabídka našich účetních služeb je rozsáhlá, dokážeme vyhovět jak velkým a středním firmám, tak i firmám malým, jednotlivým podnikatelům a živnostníkům. Spolupracujte s námi a získáte kvalitní, profesionální a jisté vedení účetnictví včetně daňového poradenství.

 Specializace

 • vedení účetnictví a daňové evidence
 • kompletní finanční servis
 • daňové poradenství včetně zastupování na FÚ
 • účetnictví neziskových organizací
 • mzdové účetnictví
 • personalistika

Více o nás, včetně referencí najdete na: www.bilance-ucetnictvi.cz nebo na www.facebook.com/bilanceucetnictvi

Začněte bydlet ve vlastním! Ještě nikdy to nebylo jednodušší

Začněte bydlet ve vlastním! Ještě nikdy to nebylo jednodušší

 

Extrémně nízké hypoteční sazby, vysoká konkurence firem ve stavebnictví a možnost získat celou řadu finančních dotací. Potřebujete snad více důvodů k tomu, proč si konečně pořídit vlastní bydlení? Vysněný rodinný domek s velkou zahradou? Nebo rovnou luxusní vilu? Přestaňte o tom jenom snít – a začněte svoje sny rovnou plnit. Právě teď k tomu máte ty nejlepší možné podmínky. Není na co čekat, není co odkládat.

 

Rozhodují zkušenosti

Zůstává snad jen poslední otázka – jakou stavební firmu si pro realizaci svého snu vybrat? No přirozeně tu nejlepší. Ještě před zahájením spolupráce si firmu pořádně proklepněte, podívejte se realizované projekty, zkuste najít ohlasy jejích zákazníků. Tyto indicie by vám měly napovědět, zda máte čest s malými podvodníčky nebo naopak opravdovými profíky. Do té druhé skupiny patří mj. např. firma Baumat.

 

Za pět let spadly na polovinu

Pamatujete si, jaká byla průměrná hypoteční sazba v roce 2009? Pokud ne, pak vězte, že se pohybovala těsně pod hranicí 6 %. A víte, jaká je dnes? Pod hranicí 3 %. Banky se doslova předhánějí ve svých nabídkách a mnohé nabízejí hypotéky ještě výhodněji, se sazbou okolo 2,6 %. To jsou historická minima. Ještě nikdy nebyl úvěr na nové bydlení levnější a výhodnější. Ještě nikdy jste neměli tak velkou příležitost, jako právě teď.

 

Pomoct můžou i veřejné peníze

Navzdory nízkým hypotečním sazbám je investice do nového rodinného domu značná a pro spoustu domácností stále nedosažitelná. Ale přemýšleli jste někdy o dotacích? Ty vám pomohou pokrýt alespoň část nákladů na výstavbu/rekonstrukci domova a celkové výdaje tak snížit do únosných mezí. A pokud se v dotacích zrovna neorientujete, nevadí – kvalitní stavební firmy vám se získáním dotace pomůžou.

 

Není vlastní jako vlastní

Při výběru nového domova se můžete podívat na nabídku realitních kanceláří a vybrat si domeček, který vás zaujme. Dělá to tak spousta lidí. Ale pokud chcete být 100% spokojení, pokud si chcete splnit svůj sen do posledního puntíku, pak si nechte postavit rodinný dům nový. Přímo od stavební firmy. Do podoby domu pak můžete mluvit už ve fázi projektu, máte možnost udělat si ho přesně takový, jaký chcete. Domov na celý život.

Účetnictví dnes potřebuje každá firma, podnikatel či živnostník.

Účetnictví dnes potřebuje každá firma, podnikatel či živnostník. A ti nejlepší mají samozřejmě to nejkvalitnější účetnictví. Firma Bilance-účetnictví vám nabízí kvalitní, spolehlivé a profesionální služby. Klid v duši má ten, komu provádí účetnictví firma BILANCE.

Jsme malou profesionální firmou rodinného typu vedenou daňovým poradcem Ing. Helenou Komersovou – Vilikusovou, registrovanou v Komoře daňových poradců pod číslem 3009. Naše firma je dobře pojištěna za případné chyby, proto vám nabízíme jistotu bez problémů a vícenákladů.

Nabídka našich účetních služeb je rozsáhlá, dokážeme vyhovět jak velkým a středním firmám, tak i firmám malým, jednotlivým podnikatelům a živnostníkům. Spolupracujte s námi a získáte kvalitní, profesionální a jisté vedení účetnictví včetně daňového poradenství.

Specializace

 • vedení účetnictví a daňové evidence
 • kompletní finanční servis
 • daňové poradenství včetně zastupování na FÚ
 • mzdové účetnictví
 • personalistika

 

Reference

Zde najdete některé z našich referencí spokojených zákazníků. Na vyžádání vám můžeme dát přímý kontakt na naše spokojené klienty. Věříme, že se mezi ně zařadíte i vy.

Dlouho jsme na trhu hledali a zkoušeli účetní firmu, která by byla spolehlivá, zodpovědná a hlavně, která by dělala účetnictví kompletně, včetně poradenství. Chceme se věnovat své práci, které rozumíme, a účetnictví přenechat profesionálům. Po negativní zkušenosti jsme našli firmu Bilance a paní Komersovou, která převzala naše komplexní účetní podklady a spravuje nám veškeré účetnictví tak, že se zase mi můžeme v klidu a bez obav věnovat svým povinnostem.

Tereza Svobodová – majitelka Marketing Strategy, s.r.o.

 

 

Účetnictví v dnešní době je složitý organismus plný nových zákonů, legislativních pouček a změn. Dříve jsme měli vlastní účetní, která u nás pracovala na plný úvazek. Poté, co jsme dostali pozitivní referenci na firmu Bilance, předali jsme kompletní vedení a spravování účetnictví této externí firmě. A dodnes nelitujeme, nejen že jsme ušetřili náklady, ale máme jistotu, že naše účetnictví je v dobrých rukou.

Martina Ďaďová – jednatelka, Warp car, s.r.o.

A další firmy jako…

MS Trade s.r.o.

Mgr. Šperl – jednatel

 

Romuald Páv

Vlastník nemovitostí

 

Godtrans Praha s.r.o.

p. Zdeněk Zahrádka – jednatel

 

WTS net s.r.o.

Pro bližší informace a dotazy nás můžeme kontaktovat přes online formulář: http://www.bilance-ucetnictvi.cz/kontaktovat/, nebo prostřednictvím Facebook stránek: www.facebook.com/pages/Bilance-účetnictví

Zvýrazněte svou osobitost tetováním nebo piercingem

Zdobení lidského těla už dávno není jen výsadou rebelů a dobrodružných povah. Dnes tetování skvěle vynikne na svalnatých mužských tělech, ale i přitažlivých ženských tvarech. A je na co se dívat! Chcete také zvýšit svou přitažlivost originální ozdobou na kůži? Navštivte tetovací studio Brno, kde si můžete nechat tělo zkrášlit tetováním, piercingem nebo permanentním make-upem. Pokud vaše volba padne na tetování, budete si moci vybrat zajímavý motiv z obsáhlého katalogu nebo neváhejte přijít s vlastním nápadem. Tetovací salón Brno je místem, kde vám zároveň poradí, jak se o tetování starat, jaké hojivé krémy používat nebo jak je to s pobytem na slunci. O tetování zde vědí všechno a každému zájemci ochotně poradí – při osobním setkání, e-mailem nebo na facebooku.

 

Široká nabídka šperků pro piercing     

Líbí se vám zdobení různých částí těla piercingem? Mějte odvahu udělat první krok a zajděte se poradit do salónu. Piercing Brno je určen všem zájemcům, kteří chtějí mít šperkem ozdobenou některou část svého těla. Piercingový šperk je možné umístit prakticky kdekoliv. Nejběžnějším místem jsou samozřejmě uši, ale zdobí se i jazyk, obočí, brada, pupík nebo genitálie. Ozdoby jsou vyráběny převážně z chirurgické oceli a titanu, neboť s těmito materiály se tělo perfektně snáší. Piercingový šperk si můžete vybrat z pestré nabídky studia anebo si přinést vlastní ozdobu.

 

Výhody permanentního make-upu      

Nemáte, milé slečny a dámy, dostatek času na ranní líčení? Ideálním řešením je permanentní make-up Brno. Jednoduše řešeno, jedná se o dobarvení kožního pigmentu v oblasti obličeje a výsledkem je, že působí jako neustále nalíčený a dokonale upravený. Díky této unikátní metodě lze zvýraznit krásu ženských úst, obočí nebo oční linky. V brněnském studiu se zákaznice navíc dozvědí, jakou péči permanentní make-up vyžaduje, jak dlouho vydrží nebo zda je možné nanášet další kosmetiku. Spolehnout se můžete na to, že investice do permanentního make-upu se opravdu vyplatí!

GRATULUJEME VÝHERCŮM A DĚKUJEME VŠEM SOUTĚŽÍCÍM

Vyhrát v soutěži sadu nerezového nádobí, mixér nebo kvalitní teflonovou pánev určitě potěší. Takovou šanci měli všichni zákazníci české firmy Amylon, kteří v minulém roce nakoupili soutěžní produkty této firmy a zapojili se do Amylonem vyhlášené soutěže.

GRATULUJEME VŠEM VÝHERCŮM A ZDE JE JEJICH POŘADÍ PODLE VÝHER:

 

 

 1. cena:  J. Derflová, Chraštice
 2. cena:  Z. Berková, Sezimovo Ústí
 3. cena:  H. Smržová, Tábor
 4. cena:  P. Židoňová, Neratovice
 5. cena:  O. Svobodová, Skalice nad Svitavou
 6. cena:  V. Budková, Liberec
 7. cena:  A. Leksová, Opava
 8. cena:  J. Trombíková, Dobříš
 9. cena:  J. Zedníková, Poděbrady
 10. cena:  V. Říhová, Březnice

 

 

Děkujeme všem soutěžícím a srdečně gratulujeme výhercům, kteří ceny od nás obdrží poštou.

 

Zároveň děkujeme za vaši přízeň a věříme, že vás i v dalším roce budou naše akce a soutěže bavit.

 

Česká firma Amylon je předním výrobcem pudingů, dezertů, sypkých směsí a významným škrobárenským výrobcem.

 

Za firmu Amylon

Martina Fáberová – Marketing manažer

Soutěžní produkty Amylonu byly: Fixamyl k zahušťování asijských jídel,Fixamyl Trojobal, Fixamyl zahušťování tm. omáček, Fixamyl zahušťování sv. omáček, Tygrrr! s příchutí jahoda, Tygrrr! s příchutí broskev, Tygrrr! s příchutí citron, Panna Cotta a Créme Brulée.

 

TAKÉ BYSTE RÁDI VYHRÁLI BIO BEDÝNKU NA KAŽDÝ MĚSÍC PO CELÝ JEDEN ROK?

TAKOVOU SOUTĚŽ VYHLÁSILA KONCEM MINULÉHO ROKU ČESKÁ FIRMA AMYLON A NYNÍ BYLA VYLOSOVÁNA ŠŤASTNÁ VÝHERKYNĚ TÉTO SOUTĚŽE.

 

Šťastný výherce, v tomto případě výherkyně, si cenu převzala z rukou slečny Henzlové, obchodní zástupkyně firmy Amylon pro bio segment a stala se jí Vlasta Vetešníková z Prahy 8.

 

Srdečně výherkyni gratulujeme a děkujeme všem ostatním soutěžícím, kteří s námi hráli až do konce roku 2013 a posílali nám čárové kódy z našich výrobků.

 

Touto soutěží jsme chtěli poděkovat všem zákazníkům za to, že vyhledávají a preferují naše bioprodukty, jejichž obliba každým rokem stoupá.

 

Chceme i nadále rozvíjet nejen biosortiment, ale i nadále naslouchat vašim potřebám, inspirovat se vašimi požadavky a zlepšovat tím naše výrobky a komunikaci.

 

Ještě jednou gratulujeme a věříme, že nejen výherkyně této soutěže použije k přípravě pokrmů s Amylon bioprodukty kvalitní zeleninu a ovoce od českých farmářů, které tím zároveň podpoří.

 

http://www.amylon.cz/produkty?koncovyzakaznik/bio

 

 

 

Kvalitní palubky a plotovky – nakupujte u profesionálů!

Sháníte palubky nebo jiný dřevěný sortiment a chcete nakupovat u spolehlivého prodejce? Pestrý výběr kvalitních palubek, plotovek a dalších produktů vám nabídne profesionální firma Palubky Karban, která už od roku 1997 na trh úspěšně dodává prvotřídní dřevařský materiál ze severní Evropy. Palubky, plotovky a stavební řezivo je uskladněno v nové prodejní hale na Praze 5, kde si zákazník může osobně objednat veškerý dřevařský materiál. Celá balení zde mohou pořídit také ostatní prodejci, a při naložení plného auta je materiál zavážen zdarma.

 

nebankovní půjčky

půjčky na exekuce

web levně

hotovostni půjčky

GiGaINZERT.cz

Bazar SnadnoRychle

GiGaINZERT.sk

Zdarma bazar

Weblevně

Inzerce na Půjčky

Půjčky SnadnoRychle

dárky online

osobní trenér

SnadnoRychle – rozcestník

RychleSnadno – rozcestník

Půjčky bez registru

oddluženi fyzické osoby

Spoříci účet

Odškodnění dopravní nehody

Kreditní karty

Družstevní byt

Výkup nemovitosti

Reality inzerce

Práce inzerce

GigaBazar.pl

investiční zlato

nebankovní půjčky

kulturistika,fitness

ešop doplnky aj.

kulturistika, fitness

bazar.inzerce

erotická inzerce

bazar.inzerce

dárky pro může,ženy

fitness classic

bazar.inzerce

bazar-slovensko, inzercia

bazar-německo inzerce

zvířata, fauna

Široký sortiment zboží

Pokud právě potřebujete obkladové nebo podlahové palubky, sami si můžete vybrat jejich tloušťku a šířku, a na výběr máte i smrkové nebo borovicové dřevo. Součástí nabídky jsou také lišty k palubkám nebo terasová prkna z modřínu, která se stanou skvělou ozdobou vašeho zahradního posezení. Zároveň mohou splnit praktickou službu jako dřevěné obložení venkovních bazénů. K vyhledávaným produktům patří plotovky ze smrkového dřeva, určené na stavbu plotů. K dispozici jsou zákazníkům plotovky s obloučkem nebo hoblované latě.

 

Dřevo vhodné na otop       

Dřevěný materiál spotřebiteli poskytuje neomezené možnosti použití a dosud je velmi důležitou součástí našich interiérů, případně se dřevěné obklady dají použít zvenčí. Firma Palubky Karban zákazníkům nabízí bohatou škálu dřevařského materiálu, která zahrnuje také OSB desky od předních severoevropských dodavatelů. U firmy Palubky Karban můžete cenově výhodně pořídit i stavební KVH hranoly, které se ideálně hodí na krovy, dřevostavby či jiné konstrukce. Dřevo je populární přírodní materiál, který se u nás v hojné míře využívá také k vytápění domácností, a proto se firma zaměřuje i na prodej palivového dřeva. Sortiment zboží obsahuje také spolehlivé barvy a nátěry na dřevo.

Hledáte životního partnera? Víme, jak ho najdete

Spousta práce, málo volného času a na hledání nového partnera nemáte ani pomyšlení? Jste zklamaní ze svých dosavadních vztahových neúspěchů? Pak je na čase to konečně změnit. Zapomeňte ale na všechny internetové seznamky nebo „rychloschlůzky“ a „rychlorande“. V prvním případě sotva najdete někoho seriózního, v tom druhém svůj protějšek nestačíte dostatečně poznat, což je v případě hledání životního partnera docela problém. Zkuste raději metodu, která má zaručenou kvalitu i výsledky.

 

Příjemné prostředí je základem úspěchu

Abyste měli reálnou možnost poznat svého potenciálního životního partnera, musíte se v první řadě cítit dobře a uvolněně. Toho docílíte návštěvou seznamovací akce v příjemném prostředí. V prostředí, kde na vás nikdo nebude tlačit, kde nebudete nuceni poznat desítky lidí za několik hodin a kde nebudete nuceni poznávat ty protějšky, které jsou vám už od prvního pohledu nesympatické. Právě takto přitom bohužel vypadají služby některých seznamovacích agentur. Nenechte si jimi otrávit život.

 

Vyberte si sami

Svého potenciálního partnera byste si měli vybrat především vy sami. Díky nabídce portálu svetseznameni.cz tuto možnost máte. Navštívíte akci s více lidmi, které trápí ten stejný problém jako vás. Na této akci si sami vyberete protějšek, který je vám sympatický, a s ním strávíte tolik času, kolik jen budete chtít. Nemusíte tedy ztrácet čas s někým, kdo se vám nelíbí, a naopak můžete strávit celý večer s jedním jediným člověkem, který vás zaujal. Nenásilně a příjemně. Je jen na vás, jak celou akci zakončíte. Prostým rozloučením, výměnou telefonního čísla nebo…

 

Případný neúspěch není tragédií

Pokud se ze seznamovací akce vrátíte stále jako single, neznamená to žádnou tragédii. Minimálně strávíte velmi příjemný večer ve společnosti dobře naladěných lidí. Už jen to je prvním předpokladem k navázání sociálních kontaktů a nalezení vhodného partnera. Začněte s tím co nejdříve. Nemáte totiž co ztratit.

Buďte jedineční – dejte svojí firmě novou tvář

Corporate identity. Soubor pravidel, kterými se firma řídí. Tato pravidla určují chování firmy navenek, ve vztahu ke klientům a dodavatelům, a zároveň řídí společnost i zevnitř – upravují vztahy mezi zaměstnanci, systém odměňování, komunikaci apod. Klíčovou a zřejmě nejdůležitější složkou corporate identity je však design, často označován jako jednotný vizuální styl. Díky kvalitně zpracovanému jednotnému vizuálnímu stylu můžete svou společnost odlišit od konkurence. Dát jí jedinečnou tvář. Tvář, kterou si vaši zákazníci zapamatují.

 

Od vizitek po brožury

Základem každého jednotného vizuálního stylu je vhodně navržený logotyp, který se následně umístí na všechny papírové i elektronické dokumenty společnosti. Vizitky, razítka, faktury, letáky, prodejní materiály, brožury, emailové podpisy a další – to je jen krátký souhrn dokumentů, na kterých svůj logotyp můžete použít. Díky shodnému logu a barevnému uspořádání si vás zákazníci rychle zapamatují a asociují si logo s vaší firmou. Udělají první krok k tomu, aby nakupovali už pouze u vás.

 

Vyberte si spolehlivého dodavatele

Obáváte se, že vás návrh a tisk nových materiálů vyjde po časové i finanční stránce zbytečně nákladně? Pak tyto obavy rychle hoďte za hlavu. Grafické a tiskařské studio Corax group, s.r.o. je tu pro vás. Pomůže vám s grafickým návrhem a následně se postará o tisk v malých i velkých formátech. Vizitky, razítka, plakáty, kalendáře, letáky, katalogy nebo brožury. Vše v expresních termínech a za velmi přijatelné ceny. Přesvědčte se.

 

Digitální i ofsetový tisk

Vedle rychlosti a ceny dodání vás při objednávání grafiky určitě zajímá také kvalita tisku. Většina tiskáren se zaměřuje pouze na digitální nebo pouze na ofsetový tisk. Ne však Corax group. Díky modernímu strojovému vybavení tato společnost poskytuje tisk oběma technologiemi a vybírá vždy vhodnou technologii v závislosti na objemu zakázky a kvalitativních požadavcích. Můžete si tak být jistí, že vždy zvítězí to nejdůležitější kritérium = optimální poměr cena / kvalita.

Vydražte si umělecká díla v internetové aukční galerii

Jste milovníkem umění nebo hledáte zajímavé možnosti investování? Současný trh nabízí širokou škálu možností nákupu různých komodit, mezi nimi i uměleckých děl. Chodit však po obchodech, galeriích či starožitnostech je v dnešní rychlé době poněkud nepraktické. Vyzkoušeli jste již dražení v internetové aukční galerii? Je to pohodlné, zvládnete to z domova od svého počítače a často tam najdete velmi zajímavé kousky.  Takovou to možnost nabízí například Galerie Platýz[V1] , která sídlí v ulici Národní 37 na Praze 1. Výtvarné umění, plastiky, starožitné koberce či jiné umělecké a starožitné předměty si můžete prohlédnout na internetu nebo na vlastní oči přímo v centru Prahy kousek od Václavského náměstí v atriu paláce Platýz. Tento dům spojuje Národní třídu s Uhelným trhem a do devadesátých let minulého století se v těchto prostorách nacházela prodejna Dílo, prostřednictvím které měli možnost tvořící umělci prodávat svá díla.

A jak to vlastně funguje? Na webových stránkách si můžete  prohlédnout vždy aktuální nabídku uměleckých děl, které jsou v aukci. Pokud vás některé  zaujme, můžete se pokusit o jeho vydražení. Prostřednictvím webových stránek se zaregistrujete a po ověření totožnosti se již můžete pustit do samotného dražení. Můžete dražit klasicky přihazováním jednotlivých příhozů, anebo pokud víte, že nebudete v dané době moci být u počítače, nastavíte si jednoduše limit, který bude automaticky přihazovat za vás. Dražení  může být občas velmi napínavé, ale při troše štěstí a taktiky svůj vysněný předmět získáte.

Obecní byty. Nejstabilnější a nejlevnější způsob bydlení

K 1. lednu roku 2013 v České republice definitivně skončilo regulované nájemné. Panovaly obavy, že tato změna povede k prudkému růstu nájemného v obecních bytech, kde bylo do té doby účinně regulováno. Tyto obavy se však nenaplnily. Ceny nájemného v obecních domech oproti  domům, které jsou v soukromém vlastnictví, stoupají jen pozvolna. Obecní byty proto i nadále patří k těm nejvýhodnějším a vůbec nejstabilnějším způsobům nájemního bydlení.

 

Když musíte zvednout kotvy

Ačkoliv jsou Češi v porovnání s jinými národy méně mobilní a jen neradi se stěhují např. za prací, čas od času nastane situace, kdy musí svůj obecní byt opustit a přesunout se jinam. Ať už je to z rodinných, pracovních, finančních či jakýchkoliv jiných důvodů. Co ale udělat s opouštěným obecním bytem? S bydlením, o které mají jiní zájem? Právě proto existuje portál obecni-byty.cz.

 

Řešení na míru každého z vás

Internetový server obecni-byty.cz působí na trhu nemovitostí již řadu let a za tu dobu se stal jedním z největších hráčů v oblasti obecních bytů. Nabízí výhodné řešení každému, kdo má k dispozici obecní byt a hodlá tento byt opustit. Nezáleží na lokalitě ani velikosti bytu, vítáni jsou všichni. Ať už potřebujete obecní byt vyměnit za jiný nebo jej hodláte úplně opustit, vždy existuje možnost, která bude výhodná pro všechny strany. Tak proč jí nevyužít?

 

Servis od A až po Z

Celá transakce obecního bytu vás navíc nemusí nijak děsit ani po právní stránce. Odborníci z portálu obecni-byty.cz zajistí veškeré náležitosti od vypracování smluv až po vyplacení finanční náhrady. V rámci služeb je poskytováno také odborné poradenství, komplexní právní servis nebo realitní služby. Můžete se spolehnout na to, že vše proběhne rychle, diskrétně a vy budete z celého obchodu jenom profitovat.

 

 

K-Keramika – s obklady a dlažbami lze dělat zázraky

Ve společnosti K-Keramika CZECH, spol. s r.o. věříme, že vhodně zvolené obklady a dlažby, sanitární keramika nebo koupelnový nábytek dokážou z jakékoliv koupelny udělat oázu klidu a bezpečí. Místo, kde budete s radostí trávit svůj volný čas. Ranní hygiena, sprchování nebo koupel se mohou stát pravidelným rituálem, na který se budete skutečně těšit. Začněte hýčkat své tělo v luxusní, ale přesto dostupné koupelně. Zasloužíte si ji.

 

Obklady a dlažby, které budou vaší koupelně slušet

K vytvoření koupelny, na kterou budete pyšní, stačí celkem málo. Stačí si u nás vybrat obklady a dlažby, s jejichž různými kombinacemi je možné doslova kouzlit. Dodáváme jen vysoce kvalitní obklady a dlažby od prověřených zahraničních výrobců, např. portugalské společnosti Pavigrés. Pokud si chcete obklady a dlažby prohlédnout na vlastní oči, můžete navštívit jednu z našich obrovských vzorkoven v Brně nebo Boskovicích.

 

Probuďte svou koupelnu k životu

Samotné obklady a dlažby vaši koupelnu designově pozvednou, ale abyste z jejího potenciálu dostali skutečně maximum, je nutné darovat jí také život. Například vhodným výběrem sanitární keramiky nebo koupelnového nábytku. Díky naší široké nabídce van, umyvadel, bidetů, sprchových vaniček, koupelnového nábytku a dalších koupelnových prvků můžete dát zelenou své fantazii a vytvářet originální interiéry, které vám budou ostatní jen závidět. Nebráníme se nestandardním řešením a jsme připraveni vám vyjít vstříc za každých okolností. Neomezujte se.

 

Detaily tvoří perfektní celek

Snažíme se svou nabídku přizpůsobovat tak, abychom mohli poskytovat komplexní sortiment i příslušenství k tvorbě nových koupelen. Nabízíme proto také prvky stavební chemie, lišty, profily a další. Na nás se můžete spolehnout – kdykoliv zrovna potřebujete.

 

 

 


Hromosvody na klíč v Praze a okolí

Kvalitní a funkční hromosvod chrání dům, sklad nebo jinou budovu před následky nebezpečného úderu blesku. Hromosvody Praha pomáhají zabránit požáru, poškození elektrospotřebičů i vážnému ohrožení osob v daném objektu. Renomovaná firma Štefana Pukáče poskytuje montáže hromosvodů Praha úspěšně a dlouhodobě, a díky prvotřídním materiálům práce zkušených řemeslníků vydrží i desítky let. Kromě odborné instalace kompletní hromosvodové soustavy tato firma provádí také revize hromosvodů Praha. Pravidelnou revizi hromosvodu vždy doprovází vyhotovení revizní zprávy, v níž je uveden termín další kontroly. Pamatujte, že hromosvod ve špatném stavu vás ohrožuje více než si dokážete představit.

 

Komplexní elektroinstalační práce na míru vašim potřebám

Osvědčená firma Štefana Pukáče zákazníkům nabízí také domovní elektroinstalace Praha. Balík služeb zahrnuje návrhy a aplikace rozvodů v obytných domech, kancelářích nebo průmyslových prostorách. Objednat si zákazník může i rozšíření původních elektroinstalací nebo opravy těch stávajících. Tým profesionálních pracovníků v bytových domech realizuje i opravy domovních telefonů nebo instalace domovního vedení.

Za krásami Jizerských hor aneb tip na báječnou dovolenou

Nestihli jste v létě dovolenkový pobyt a nevíte, kam se vypravit na podzim či v zimě? Šťastnou volbou je dovolená v tuzemsku, v krásné a ničím nerušené přírodě. Načerpat nové síly návštěvníkům umožňuje penzion Josefův Důl v Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Ocitnete se v zrekonstruované horské chalupě, která poskytuje ubytovací kapacitu o šesti pokojích a 21 lůžkách. Ve spodním patře je mimo pokojů prostorná jídelna s kuchyňským koutem, krbem a televizí. Bydlet můžete i v horním patře, kde je umístěno i společné posezení s dětským koutkem. Ubytování Josefův Důl je vhodné pro rodiny s dětmi, vícečlenné zájmové skupiny i menší firemní výjezdní akce.

 

Po svých nebo na kole

Podzimní přírodu tajemných Jizerských hor dobře poznáte při pěších túrách po dokonale značených trasách nebo můžete šlápnout do pedálů horského kola. Penzion Josefův Důl je perfektním výchozím bodem pro kratší i celodenní výlety. Pokud dáváte přednost cestování vlakem nebo autem, neváhejte navštívit třeba bobovou dráhu Janov, hotel Ještěd s jedinečným výhledem nebo zámek ve Frýdlantu, kde se natáčela známá filmová pohádka Peklo s princeznou. Ubytování Josefův Důl je ideální i pro milovníky historie a lidových tradic, kteří se mohou na začátku prosince zúčastnit adventní akce Vánoce na Grabštejně (Chotyně).