REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Ochutnejte tu pravou a exkluzivní italskou kávu TRE FORZE!

Jedná se skutečně o unikátní italskou kávu, jelikož je pražená jako poslední na světě na přírodním dřevě podle silné tradice sicilské receptury. Káva pochází z malé vesnice na okraji sopky Etna.

Proces pražení probíhá přímo na dřevě olivovníku, tyto stromy rostou na svahu sopky Etna. Použité dřevo k pražení se musí před každým pražením sušit minimálně po dobu 12 měsíců, aby zkonzervovalo. Kořenům dodává specifické látky právě láva, tím dochází k obohacování dřeva právě pomocí minerálů, ty pak v upražené kávě rozvíjí unikátní vůni a chuť. Prostřednictvím tohoto procesu a jedinečnému kontaktu s žárem získávají kávové částice zvláštní a jedinečné aroma.

 

Základem italské kávy TRE FORZE! jsou ty nejkvalitnější získané kávové částice druhů jako Arabica a Robusta spíše z domácích pěstitelských zdrojů, a to výhradně ve vysokých nadmořských výškách v zemích jako např. Peru, Costa Rica, Kamerun a Brazílie. Tak jako drtivá většina prvotřídních káv, obsahuje i káva Tre Forze! složení z šesti různých druhů kávových bobů. Jednotlivé odrůdy bobů je třeba pražit odděleně, kvůli jejich odlišným vlastnostem, to vše ještě před jejich závěrečným smícháním a získání konečné směsi.

 

Káva Tre Forze! má mnoho pozitivních ohlasů a referencí, její předností je neskonale hustá oříško-čokoládová příchuť, dále boduje také především svým neodolatelným aroma, na které často zákazníci ještě dlouho vzpomínají. Skutečně se jedná o jednu z mála káv, od které se velice dlouho neodtrhnete a budete se k ní vracet po celý život. Věřte, že tato káva Vás zaručeně okouzlí a udělá na Vás silný dojem.

 

Bohaté přednosti jako např. extra silná italská káva, bohatá pěna, vyšší obsah kofeinu, je perfektní pro espresso, velmi dobrá také pro Cappuccino nebo Latte Macchiato, jedinečná jako ranní káva po probuzení a nastartování nového dne.

 

Tuto zrnkovou kávu najdete na profesionálním e-shopu s kávou, na www.skvela-kava.cz, kde najdete ještě mnohem více.

 

Comments are closed.