REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archiv

Horní frézky

Horní frézka je nářadí pro snadné vyřezávání otvorů a žlábků, zkosování hran, řezání drážek, hran, profilů a mnoho dalších prací v různém druhu dřeva. Stačí jen zvolit a vyměnit tvar frézovacího nástroje a pak můžete provádět výše uvedené práce. Výměna frézovacího nástroje je velice jednoduchá a rychlá díky integrované aretaci vřetena.

Horní frézku, můžete využít jak na hrubé frézování materiálu, tak i na velice jemné frézování, které docílíte nastavitelným dorazem s jemnou regulací. Snadné frézování ve třech přednastavených hloubkách zajišťuje revolverový hloubkový doraz.

Velkou výhodou jsou polohovací, nastavitelné měkčené rukojeti. Právě díky možnosti nastavení polohy rukojeti se dá s horní frézou pracovat téměř v jakékoliv poloze.

V rukojeti horní frézky je umístěna regulace rychlosti, díky které snadno docílíme plynulého nastavení rychlosti v rozmezí od 11 000 – 30 000 ot/min. Záleží na typu výrobku a jeho výrobci. Plynulá regulace umožňuje práci s různými druhy materiálů a frézovacích nožů.

Pro komfortnější práci s horní frézkou je využíváno integrovaného odsávání prachu, pro čistější a přehlednější pracovní prostor. Nemusíte proto stále přerušovat práci a pracovní prostor čistit, aby bylo vidět na opracovávané místo. Velkou výhodou pro větší přehlednost opracovávaného místa je bodové led světlo, kterým jsou horní frézky vybaveny.

Horní frézka je neocenitelný pomocník každého truhláře nebo řemeslníka, který pracuje se dřevem, bez ohledu zda se jedná o hobby nebo profesionálního řemeslníka.

SMnářadí
Zakřany 226
664 84 Zastávka
Česká republika

Kontakt:
Tel: +420 777 202 512
Email:info@smnaradi.cz

Comments are closed.