REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Proč bydlet v Litomyšli?

Pokud hledáte nový nadstandartní a přesto cenově dostupný byt, může být právě pro vás zajímavá nabídka bydlení v Litomyšli. Nový bytový dům Zelená alej nabízí klidné a pohodlné bydlení v atraktivní lokalitě.

 

Na okraji města Litomyšle vyrostl nový bytový dům, který chce svým novým obyvatelům nabídnout klidné útočiště v komfortních bytech. Dům se nachází na rozhraní přírody a města. Je odsud všude blízko. Centrum je vzdáleno jen 600 m. V blízkosti je dostupný obchod, poliklinika, školy a školky.

 

Byty na prodej jsou k dispozici o velikostech 1+kk do 4+kk, vybrat by si měl určitě každý. Většina bytů má vlastní balkón, některé vlastní terasu. Byty v přízemí mají vlastní zahrádky. Samozřejmostí je výtah až do suterénu, kde se nacházejí garážová stání se sklepy pro uložení autopříslušenství. Další parkovací místa jsou přímo před domem. Správu domu zajišťuje profesionální firma – bytové družstvo. O veškerý komfort a pohodlí obyvatel je tak postaráno.

Na obyvatele Litomyšle, města bohatého na zeleň a památky, čeká bohaté sportovní vyžití – koupaliště, sportovní hala, krytý bazén či zimní stadión. Milovníci kultury si jistě přijdou na své, navštíví-li třeba operní festival Smetanova Litomyšl v areálu renesančního zámku. Komu by bohatá nabídka kulturních a sportovních aktivit nestačila, může navštěvovat sousední města Svitavy, Českou Třebovou, Vysoké Mýto či Poličku.

 

Novostavba svojí jednou stranou shlíží do přírody. Symboliku názvu lokality Zelená alej podtrhne i skutečnost, že v okolí domu vyroste skutečná alej a budou zde vysazeny četné keře a další zeleň.

 

Je vidět, že bytový dům Zelená alej vám může nabídnout vše, co si u bydlení lze přát. Nemáte-li dostatečnou hotovost momentálně k dispozici, lze si pořídit byt na splátky. Bydlení v Litomyšli se zkrátka vyplatí.

Comments are closed.