REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Nechte se v Brně dobře namasírovat

Nechat se pěkně masírovat a ulevit si od každodenního shonu v práci. Inu, možností máte mnoho. U nás si můžete vybrat z pestré palety nabízených masáží, mezi které patří třeba exotická havajská masáž Brno. Pojďme si je ale představit všechny pěkně popořádku.

O naše zákazníky se starají zkušení profesionálové, pod jejichž rukama se budete cítit skoro jako v ráji. Oleje nebo balzámy, které krásně voní a navíc – Vaše kůže po nich bude absolutně hedvábná a svěží. Osvěžte se na těle i na duchu, uvolněte nahromaděný stres a únavu. Jaké druhy masáží jsou tedy v nabídce?

Klasická masáž pro uvolnění celého těla

Napoprvé můžete zkusit třeba klasickou masáž. Právě klasická masáž Brno je takovou základní a ideální variantou pro všechny, kteří u nás ještě nikdy předtím nebyli. Ošetříme Vám svaly, zmírníme případné bolesti zad, budete se prostě cítit lépe. Během této masáže se celkově uvolníte a budete se cítit jako znovuzrození.

Nabídka masáží nejrůznějších typů

Masáže Brno ale nabízejí samozřejmě ještě mnohem víc. Pojďme si nyní představit již zmíněnou havajskou masáž. Při tomto typu masáže se využijí stoprocentně přírodní oleje, které pak budou působit na celé tělo, protože se účinně vstřebají do pokožky. Tato masáž znamená dokonalou harmonii a pocit uvolnění. A to nejen proto, že na pozadí bude hrát klidná hudba, která navozuje snad v každé mysli příjemné pocity. Masáž Lomi Lomi je naprosto skvělým zážitkem, který budete chtít opakovat, zkuste to také!

Nebojte se zkoušet nové masáže

A co takhle vyzkoušet něco nového? Zajímavou možností je třeba masáž, které se přezdívá Tuina. Tradiční čínská záležitost, která odstraňuje nervové napětí a hlavně bolesti v oblasti hlavy a krku, což je pro člověka sedícího v kanceláři doslova a do písmene denní chleba. Uvolní ztuhlé svalstvo a odplaví toxiny z těla. A navíc jde ještě o opravdu příjemnou záležitost!

Comments are closed.