REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Jak se postarat o krásu vaší pleti?

Jednoduše vypadat krásně, to se snadno řekne, ale málokomu se tohle opravdu poštěstí. Naštěstí existují možnosti, jak nedokonalosti na našem vzhledu alespoň trochu upravit, postarat se o to může třeba centrum estetické péče o tělo a obličej Aesthea. Pestrá nabídka služeb, která potěší každou ženu. Moderní kosmetické přístroje, které zvládnou skoro vše, nač si vzpomenete. Regenerace každým coulem, konzultace s odborníky a špičková péče. Navštivte nás v Brně také, určitě budete mile překvapeni!

Odstranění jizev, vrásek či strií

Mezi jednu ze služeb, které naše centrum nabízí, se řadí například mikrojehličková radiofrekvence. V čem vlastně tento úkon spočívá? Laicky řečeno, vychytá jizvy, strie nebo třeba i vrásky. Výsledky, které uvidíte pouhým okem, jsou znát už po první terapii. Žádné vedlejší účinky nehrozí, protože tato metoda je k Vašemu zdraví šetrná v maximální možné míře. Jizvy po akné už nebudou mít šanci, pokožka se krásně vypne a omládne. V neposlední řadě – můžeme ošetřit prakticky všechny partie Vašeho těla, takže nejen vrásky na čele, ale i těhotenské strie, prostě cokoliv si řeknete. Zpevníme kůži na břiše nebo kolenou, naše přístroje dokáží skoro až nemožné!

Bezbolestný peeling pokožky

Další naší metodou, kterou Vám nabízíme, je diamantová mikrodermabraze. Ta vlastně znamená dokonalý peeling pokožky, navíc je stoprocentně bezbolestná. Rozšířené póry, zrohovatělá kůže, vybělení pigmentových skvrn, a to ještě není vše. Prostě budete vypadat o poznání mladší, a o to tu jde určitě především. Krystaly diamantu Vám vyhladí pokožku a postupně revitalizují celý lymfatický systém. Tím se stimuluje i krevní oběh a pokožka výrazně omládne. Kdo by o tohle nestál, že?

Ovšem pozor – diamantová mikrodermabraze není určena pro všechny. Pokud máte velmi citlivou pleť nebo pooperační jizvy (do jednoho roku od operace), případně trpíte častými otoky, nelze tuto metodu ze zdravotních důvodů bohužel nikterak doporučit.

Comments are closed.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat