REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Na vzhledu záleží

Považuji se za osobnost náročnou až puntičkářskou. Vše musí mít svůj řád, své místo a své využití. Ráda se obklopuji hezkými věcmi, ne-li dokonalými, což sem neřadí jen oblečení, kosmetiku či zařízení bytu, ale chci, aby byl můj dům dokonalý i zvenčí, nejen zevnitř.

Kdokoli k vám přijede, uvidí nejdříve dům zvenčí, automaticky si udělá první obrázek, druhý pak při příchodu dovnitř do předsíně a nakonec si obrázek dokončí zhlédnutím dalších pokojů, ze způsobu prostírání a z chování hostitelů. Vždy dbám na to, aby se u mě návštěva cítila dobře. Před lety jsem spolu s mým mužem usoudila, že náš dům zvenčí už působí oprýskaně, a ne zrovna funkčně a dokonale. Trnem v oku mi byla především střecha, do které dokonce začalo zatékat. Jednat se muselo rychle a můj muž se rekonstrukce střechy okamžitě zhostil.

Prvním bodem bylo najít dobrou firmu, která nabízí služby ohledně střešní krytiny. Důležitá pro nás byla kvalita, nenáročnost, dobrý vzhled a cena. Celkem dost položek, ale nehodlala jsem ani já, ani manžel z nich slevit. Dělala jsem si zálusk na střešní krytinu z břidlice, mému muži se však nelíbila příliš vysoká cena a poměrně vysoký nárok na odbornou pokládku. Pak jsme ale objevili střešní krytinu od firmy Capacco. Ta sice není z břidlice, ale za to tak vypadá a je o dost levnější. Byli jsme zaskočeni, váhali jsme, jestli bude dobrá i po stránce kvality. Našli jsme si tedy recenze a až díky nim se rozhodli, že tuto střešní krytinu, vyrobenou z recyklovaných plastů kabelových izolantů, opravdu chceme. Po kalkulaci ceny jsme udělali objednávku, následovala montáž krytiny, což byla rychlá a snadná záležitost, a mohli jsme se dosyta těšit z nové krásné střechy, co vypadá jako břidlice, ale přitom je levnější, ekologičtější a má dlouhou životnost.

Comments are closed.