REGISTRACE / PŘIHLÁŠENÍ
OK 365 Internetový magazín
Rubriky
Archivy

Masáž jako blahodárný účinek pro Vaše zdraví?

Patříte k těm typům žen, které nejsou zrovna příznivkyně sportovní vyžití? Stále slýcháte, jak se nejlépe odreagujete sportem? Ale Vám prostě fitness pro ženy České Budějovice opravdu nic neříká? Nevadí, vždyť existuje spousta jiných možností a způsobů, jak docílit pozitivní nálady a příjemného pocitu.

Masáže

Ano, masáže mohou léčit bolest zad, ale také mohou být v luxusně relaxačním podání. V dnešní době si můžete vybírat ze široké nabídky a věřte, že se nejenom skvěle odreagujete, ale zároveň nasbíráte hromadu pozitivní nálady a nespočetně moc energie.

Baňková masáž neboli baňkování…

Jedná se o starověkou čínskou metodu a v západních zemích ji používají hlavně k léčbě pohybového aparátu. Například v Číně ji také používají k léčení a prevenci různých onemocnění. Baňková masáž České Budějovice, Vám dopřeje uvolnění, prohřátí a energeticky Vás povzbudí.

Jaké účinky má tato zázračná masáž?

  • Mechanické – tělo se prokrví, prokysličí a uvolní
  • Reflexní – obnovuje správnou funkci vnitřních orgánů
  • Také ovlivňuje lymfatický systém, což znamená, že se z těla odplavuje spousta škodlivých látek

Lymfatická masáž

Když už jsme narazili na pojem lymfatický systém, tak další masáže České Budějovice jsou lymfatické. Vám ženám se rozhodně budou líbit, neboť nejenom že se odreagujete, ale zároveň tyto masáže slouží jako kosmetický zákrok například při celulitidě. Zajímavé však je, že spousta žen ani netuší, jak tato masáž může pomáhat při různých nepříjemných nebo zdravotních problémech.

Kde má tedy například velmi potřebné uplatnění?

Co se týká zdravotního významu, tak třeba u nádoru prsa lékaři odstraňují spolu s karcionem i lymfatické uzliny v podpaží.  Ženám snáze otéká paže a jsou náchylné k jejímu infikování, vzniku růže nebo k vytvoření tzv. sloní ruky, což je chronický otok. A však pravidelné lymfatické masáže mají pro takovéto ženy velký význam, zlepšují stav paže a mírní riziko zmíněných komplikací.

Comments are closed.